Cenzura postów

FORUM PROTESTANCI internetowa społeczność biblijna
Awatar użytkownika
Rembov

Re: Cenzura postów

Postautor: Rembov » 19 marca 2017, 14:35

Sugeruję to zapisać w regulaminie, bo w chwili obecnej wasze działania nie mają NAJMNIEJSZEGO umocowania w regułach forum. I nie zapomnijcie zaznaczyć, że każdemu ustalacie limit indywidualnie na podstawie widzimisię.

Awatar użytkownika
Rembov

Postautor: Rembov » 19 marca 2017, 20:16

Jeszcze jedno pytanie:

Czy moderator ma prawo odrzucić merytoryczny i poparty źródłami post, który pokazuje, że to, co napisał, nie ma żadnego poparcia w faktach i de facto jest bzdurą?

Bo jeżeli ma takie prawo, to rzeczona informacja również powinna znaleźć się w regulaminie.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Postautor: Samolub » 19 marca 2017, 20:23

Rembov pisze:
19 marca 2017, 14:27
Jaki jest limit postów, które muszą być zaakceptowane przez moderatora do odblokowania swobodnego pisania na forum?
Obecny limit to 3 posty.
Rembov pisze:
19 marca 2017, 14:35
wasze działania nie mają NAJMNIEJSZEGO umocowania w regułach forum.
Skąd takie przeświadczenie?
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Rembov

Postautor: Rembov » 19 marca 2017, 20:27

Samolub pisze:
19 marca 2017, 20:23
Rembov pisze:
19 marca 2017, 14:27
Jaki jest limit postów, które muszą być zaakceptowane przez moderatora do odblokowania swobodnego pisania na forum?
Obecny limit to 3 posty.
No to bardzo ciekawe, bo przeskoczyłem na liczniku 20 postów, a ciągle muszą czekać na akceptację.
Rembov pisze:
19 marca 2017, 14:35
wasze działania nie mają NAJMNIEJSZEGO umocowania w regułach forum.
Skąd takie przeświadczenie?
Ponieważ w Regulaminie ( viewtopic.php?f=10&t=3 ) NIE MA punktu, który by mówił o tym, że posty nowych userów muszą uzyskać akceptację zanim pojawią się na forum. Nie ma też takiej informacji we wstępniaku, który pojawia się po kliknięci w "Zarejestruj się".

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 19 marca 2017, 21:01

Rembov pisze:
19 marca 2017, 20:16
Jeszcze jedno pytanie:

Czy moderator ma prawo odrzucić merytoryczny i poparty źródłami post,
Tak, przecież po to jest moderowanie postów by odrzucać spam, posty botów, prowokacje, posty nie mające zwiazku z wątkiem. Można pisać merytorycznie i popierać źródłami poradnik jak karmić kota w innym temacie i według zasad biurokratycznych wszystko jest okey?
Rembov pisze:
post, który pokazuje, że to, co napisał, nie ma żadnego poparcia w faktach i de facto jest bzdurą?
Nie rozumiem. A Ty się nakreciłeś dziś czymś samemu czy jakieś substancje pomocnicze były?
Rembov pisze:
Bo jeżeli ma takie prawo, to rzeczona informacja również powinna znaleźć się w regulaminie.
Jaka informacja? Nie musi znajdować się w regulaminie informacja takowa. Czy w regulaminie ma się znajdować informacja że użytkownicy mogą pisać posty? Pracujesz w urzędzie jakimś? ^^' bądź człowieku poważny.
Rembov pisze:
19 marca 2017, 20:27
No to bardzo ciekawe, bo przeskoczyłem na liczniku 20 postów, a ciągle muszą czekać na akceptację.
I każdy kto przekroczył liczbę trzech postów automatycznie miał sciagnietą blokadę. W Twoim przypadku została ta blokada utrzymana z powodów wyklocania się. Na forum przypadkowo nie przyszedłeś, ani czytać, ani porozmawiać. Odrazu po rejestracji zacząłeś się wykłócać ^^ większość osób nawet Cię nie zna.

Dlatego ta blokada nie została w Twoim wypadku automatycznie sciagnieta.
Rembov pisze:
Ponieważ w Regulaminie ( viewtopic.php?f=10&t=3 ) NIE MA punktu, który by mówił o tym, że posty nowych userów muszą uzyskać akceptację zanim pojawią się na forum. Nie ma też takiej informacji we wstępniaku, który pojawia się po kliknięci w "Zarejestruj się".
Taka informacja pojawia się po napisaniu postu. Więc zostałeś o tym odpowiednio poinformowany. Taka informacja w działach technicznych jest, że do kilku postów występuje moderowanie, jest opisane dlaczego i czemu to służy.

Regulamin jest po to by go przestrzegać, przecież nie można napisać by uzytkownik przestrzegał moderowania postów. Ty nie rozumiesz do czego służy regulamin, nie rozumiesz też działania forum. Wszystko o co pytasz zawiera się w FAQ, SQL oraz w regulaminie który akceptujesz podczas rejestracji.

Twoje zachowanie to zwykly trolling, szukasz nieścisłości oraz próbujesz się do czegoś doczepic. W regulaminie forum jest też informacja o tym, jest jeszcze regulamin portalu oraz zasady SQL, więc zakończ trolowanie.
Samolub
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Rembov

Postautor: Rembov » 19 marca 2017, 21:14

Samolub pisze:
19 marca 2017, 21:01
Rembov pisze:
Jeszcze jedno pytanie:

Czy moderator ma prawo odrzucić merytoryczny i poparty źródłami post,
Tak, przecież po to jest moderowanie postów by odrzucać spam, posty botów, prowokacje, posty nie mające zwiazku z wątkiem. Można pisać merytorycznie i popierać źródłami poradnik jak karmić kota w innym temacie i według zasad biurokratycznych wszystko jest okey?
Zapomniałem dodać: "odnoszący się do tego, co moderator napisał".
Rembov pisze:
post, który pokazuje, że to, co napisał, nie ma żadnego poparcia w faktach i de facto jest bzdurą?
Nie rozumiem. A Ty się nakreciłeś dziś czymś samemu czy jakieś substancje pomocnicze były?
Czego nie rozumiesz? Twoja moderatorka odrzuciła mój post, w którym pokazałem, że w swoim postcie napisała totalną bzdurę. Czy miała prawo to zrobić?
Rembov pisze:
Jaka informacja? Nie musi znajdować się w regulaminie informacja takowa. Czy w regulaminie ma się znajdować informacja że użytkownicy mogą pisać posty? Pracujesz w urzędzie jakimś? ^^' bądź człowieku poważny.
To ty bądź poważny. Jeżeli regulamin nie zakazuje prowadzenia polemik, to nie można usuwać postów, które odnoszą się do tego, co zostało wcześniej napisane, nawet jeżeli moderatorowi się nie podoba fakt, że mu pokazano, że pisze bzdury.
Rembov pisze:
I każdy kto przekroczył liczbę trzech postów automatycznie miał sciagnietą blokadę. W Twoim przypadku została ta blokada utrzymana z powodów wyklocania się.
No tak, bo przecież pisanie merytorycznych postów i wskazywanie, że ktoś nie ma racji, to "wykłócanie się". Masz pretensje do KAANa i Effendiego o kasowanie postów, a sam nie jesteś lepszy.
Rembov pisze:
Taka informacja pojawia się po napisaniu postu.
Nie rozśmieszaj mnie. Na każdym forum, gdzie posty muszą przejść etap akceptacji, jest taka informacja zamieszczana w regulaminie lub przy rejestracji.
Więc zostałeś o tym odpowiednio poinformowany.
Nie zostałem, bo zapoznałem się uważnie z regulaminem przed rejestracją i jej tam nie znalazłem. Nie było też o niej niczego w informacji powitalnej. Informacja pojawiła się po wysłaniu posta, ale NIE BYŁO tam żadnego info o tym, ile postów musi być wysłanych, aby blokada była zdjęta.
Regulamin jest po to by go przestrzegać, przecież nie można napisać by uzytkownik przestrzegał moderowania postów.
Baju, baju będzie wiosna. W regulaminie można było, ale tobie się nie chciało, zapisać informację, że pierwsze trzy posty po rejestracji muszą być zaakceptowane przez moderatora.
Ty nie rozumiesz do czego służy regulamin, nie rozumiesz też działania forum. Wszystko o co pytasz zawiera się w FAQ, SQL oraz w regulaminie który akceptujesz podczas rejestracji.
Nie ma tam takiej informacji (już pomijam fakt, że SQL to język służący do tworzenia baz danych).
Twoje zachowanie to zwykly trolling, szukasz nieścisłości oraz próbujesz się do czegoś doczepic. W regulaminie forum jest też informacja o tym, jest jeszcze regulamin portalu oraz zasady SQL, więc zakończ trolowanie.
Od kiedy DOPYTYWANIE się o istotne sprawy i zwracanie uwagi, że istotne informacje, o które właśnie się dopytuję, powinny być w regulaminie, to trolling?

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 19 marca 2017, 21:42

Rembov pisze:
19 marca 2017, 21:14
Czego nie rozumiesz? Twoja moderatorka odrzuciła mój post, w którym pokazałem, że w swoim postcie napisała totalną bzdurę. Czy miała prawo to zrobić?
Oczywiście, ja znam Twoj styl z innego forum i wiem jakie stosujesz metody. Zaklinanie rzeczywistości, czepianie się wszystkich i wszystkiego, przemoc psychiczna. Żeby móc swobodnie pisać na tym forum Twoja postawa musi się zmienić.

Na tym forum szanujemy się nawzajem, rozmawiamy bez wyklocania się. Poczytaj dokładnie regulamin.
Rembov pisze:
To ty bądź poważny. Jeżeli regulamin nie zakazuje prowadzenia polemik, to nie można usuwać postów, które odnoszą się do tego, co zostało wcześniej napisane, nawet jeżeli moderatorowi się nie podoba fakt, że mu pokazano, że pisze bzdury.
No widzisz kłamiesz i manipulujesz, Twój post został odrzucony, a nie usunięty.

Jeśli Ty przyszedłeś tutaj z założeniem wykazywania się czy komuś czegoś to źle to swiadczy o Twojej postawie.
Rembov pisze:
No tak, bo przecież pisanie merytorycznych postów i wskazywanie, że ktoś nie ma racji, to "wykłócanie się". Masz pretensje do KAANa i Effendiego o kasowanie postów, a sam nie jesteś lepszy.
Jeżeli chcesz rozmawiać o ludziach z innego forum to masz możliwość pisać o tym na tamtym forum prawda?
Rembov pisze:
Nie zostałem, bo zapoznałem się uważnie z regulaminem przed rejestracją i jej tam nie znalazłem
To znaczy że się nie zapoznales bo tam jest takowa informacja że zasady wyznacza Administracja forum i my zasady wyznaczamy oraz informujemy.
W regulaminie są podane pewne zasady które trzeba przestrzegać, rozumiem, ze wchodząc do muzeum wykłócać możesz się że w regulaminie brak informacji że wolno po nim chodzić w sandałach. Prezentujesz postawę nieswiadomą czym jest i do czego służy regulamin.
Rembov pisze:
Baju, baju będzie wiosna. W regulaminie można było, ale tobie się nie chciało, zapisać informację, że pierwsze trzy posty po rejestracji muszą być zaakceptowane przez moderatora.
Taka informacja może być w netykiecie dodana. Regulamin jest od łamania lub przestrzegania, nie da się łamać bądź przestrzegać możliwości czy też uwarunkowań, użytkownik nie ma możliwości łamania, bądź przestrzegania czegoś takiego jak moderowanie postów. Więc taka informacja nie powinna znajdować się w regulaminie, a ewentualnie może być informacją.

Tak mówi zwykła ludzka logika ^^'
Rembov pisze:
Od kiedy DOPYTYWANIE się o istotne sprawy i zwracanie uwagi, że istotne informacje, o które właśnie się dopytuję, powinny być w regulaminie, to trolling?
Nie będę się zajmował tworzeniem nowego slownika języka polskiego z Tobą bo ja znam Twoje chwyty oraz poziom dysputy. Tak więc informuje Cię tylko, że puki co blokada pozostaje w Twoim przypadku.

Czy już wszystko wiesz? Inni użytkownicy np Katol wiedzą jak się zachować mają i takich problemów jak Ty wogole nie mieli mimo że w wielu kwestiach mają różne zdanie.
Samolub

Obrazek Obrazek

Małpka

Postautor: Małpka » 14 kwietnia 2017, 16:22

Dlaczego mój temat o poligamii jest zabloczony i to beż żadnego info?

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 15 kwietnia 2017, 21:00

Temat odblokowany - po przenośnych do innego działu się zablokował. Sprawa wyjaśniona dzięki za info.
Samolub

Obrazek Obrazek

Małpka

Postautor: Małpka » 17 kwietnia 2017, 13:58

Ok gut.Do usług :)

Wróć do „Propozycje, Uwagi, Zgłoszenia”