Cenzura postów

FORUM PROTESTANCI internetowa społeczność biblijna
Matitiasz (Gedeon)

Cenzura postów

Postautor: Matitiasz (Gedeon) » 13 lutego 2017, 08:32

Zauważyłem, że post może być umieszczony na forum po zaakceptowaniu przez moderatora. Czy nie można byłoby umieszczać postów tak, jak to ma miejsce na innych forach - czyli bezpośrednio?

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Re: Cenzura postów

Postautor: Samolub » 13 lutego 2017, 08:53

Możnaby, ale to tylko dla osób nowo zarejestrowanych ograniczenie. Po osiągnięciu 3 zaakceptowanych postów moderacja nie będzie już wymagana.

Chodzi również o zabezpieczenie się przed spamem czy atakiem botów.

Rejestracja na forum została na początek uproszczona do minimum, nie jest wymagana chociażby aktywacja poprzez maila.

Wkrótce się to zmieni, byćmoże dodam jeszcze inne zabezpieczenie.

Jeśli nie zauważe ruchu złośliwych botów głównie chińskich, radzieckich, amerykańskich : D wówczas być może zdecydujemy się odejść od moderowania nawet pierwszego posta użytkownika.

Narazie, aby pisać bez akceptacjii moderatora trzeba osiągnąć liczbę 3 postów ; )
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Matitiasz (Gedeon)

Postautor: Matitiasz (Gedeon) » 13 lutego 2017, 12:48

Ok. Dzięki za odpowiedź.

Czy planujecie dodać możliwość edycji własnego posta? Czasem można popełnić błąd i nie ma jak tego naprawić. Dobrze byłoby, gdyby taka możliwość była chociażby przez pierwsze 5 minut.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 13 lutego 2017, 14:15

Taka możliwość istnieje.
Post można usunąć w ciągu 20 min, a edytować w przeciągu 30 minut.
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Alex87

Postautor: Alex87 » 13 lutego 2017, 17:59

Przepraszam Panie Matitiaszu, ale tytuł wątku "cenzura postów" jest conajmniej nieodpowiedni i nie uzasadniony.

Matitiasz (Gedeon)

Postautor: Matitiasz (Gedeon) » 14 lutego 2017, 07:59

Samolub pisze:Taka możliwość istnieje.
Post można usunąć w ciągu 20 min, a edytować w przeciągu 30 minut.
Ok. Już zajarzyłem jak to się robi. Dzięki!
Alex87 pisze:Przepraszam Panie Matitiaszu, ale tytuł wątku "cenzura postów" jest conajmniej nieodpowiedni i nie uzasadniony.
Nie bądź taki wrażliwy, Alex! :)

Awatar użytkownika
Alex87

Postautor: Alex87 » 18 lutego 2017, 16:16

Jestem wrażliwy szczególnie na manipulacje.

Na twoim forum byłem, które reklamujesz. Zauważyłem, że banujesz tam ludzi, usuwasz posty nie spełniające lini strażnicy, a możliwość wysyłania wiadomości prywatnych jest zablokowana.

Potem widzę ciebie tu udającego świętoszka i manipulanta piszącego że moderowanie pierwszego postu nowych użytkowników to cenzura.

Jak słyszałeś służy to ochronie przeciwko botom które mogą się zarejestrować i wrzucać masy spamu. Mialem forum, więc wiem.

Tak więc Matitiaszu Gedeonie chcę ci powiedzieć, że jesteś oszustem oraz manipulantem, zapędy do autorytarnej władzy oraz budowaniu sekty na swoim forum powinny być zgłoszone na policję bądź ośrodka dla chorych umysłowo.

Skoro tak nikczemnie się zachowujesz udając świętego tutaj nie robisz tego przypadkowo tylko specjalnie.

Proszę moderację o usunięcie tego niebezpiecznego człowieka z tego forum.

Awatar użytkownika
Smerfetka

Postautor: Smerfetka » 18 lutego 2017, 21:09

Również proszę o interwencję.
Kilka dni temu na innym forum ten Matitiasz Gedeon wysłał mi zaproszenie na swoje forum.

Panuje tam całkowita cenzura, użytkownicy blokowani są ze względu na poglądy. Tak jak napisał Alex nie można się tam kontaktować na priv, posty w dobrym i chrześcijańskim duchu są usuwane, a użytkownicy nie reprezentujący lini Świadków znikają z dnia na dzień bez śladu i powodu jeśli podejmą polemikę.

Na forum panuje atmosfera niczym w sekcie, wiele osób spoza Świadków zostało wciągniętych w pomoc techniczną, moderację i od kilku dni zauważyli co ten psychol wyprawia.

Nie wiedziałam, że ten człowiek jest tu pod nickiem Matitiasz.

Obłudniku, oszuście, czemu zwracasz nam uwagę i oskarżasz o rzeczy które robisz na swoim forum. Czemu zakłócasz naszą społeczność.

Proszę Admina o wykluczenie tej osoby z forum.

Awatar użytkownika
Rembov

Postautor: Rembov » 19 marca 2017, 14:27

Jaki jest limit postów, które muszą być zaakceptowane przez moderatora do odblokowania swobodnego pisania na forum?

Panda
Moderatorka

Postautor: Panda » 19 marca 2017, 14:34

Witaj Rembov, kojarzę Cię z innego forum. Ty mnie pewnie nie, bo ja tam siedzę cichuteńko jak myszeczka pod "miotełą" :słonik:
Jeżeli chodzi o Twoje pytanie, to do wobec każdego stosujemy indywidualizację procesu moderacji postów ;) :koniczyna:

Wróć do „Propozycje, Uwagi, Zgłoszenia”