Nie ma mnie, a widnieję, że jestem

FORUM PROTESTANCI internetowa społeczność biblijna
wuka

Nie ma mnie, a widnieję, że jestem

Postautor: wuka » 06 marca 2017, 11:28

No właśnie. Byłam dziś przez jakieś 10 minut zalogowana forum. Teraz, po kilku godzinach od wylogowania okazuje się, że cały czas na pierwszej stronie widnieję, jako zalogowana i obecna na forum. To chyba jakiś błąd.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Re: Nie ma mnie, a widnieję, że jestem

Postautor: Samolub » 06 marca 2017, 17:31

Ale wczesniej byłaś zalogowana na innym urządzeniu i wcisnęłaś opcję wyloguj, a potem weszłaś na forum z innego urządzenia tak?
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

wuka

Postautor: wuka » 06 marca 2017, 20:02

Samolub pisze:
06 marca 2017, 17:31
Ale wczesniej byłaś zalogowana na innym urządzeniu i wcisnęłaś opcję wyloguj, a potem weszłaś na forum z innego urządzenia tak?
Nie. Rano włączyłam laptopa i przeglądałam powiadomienia. Potem się wylogowałam i nie było mnie jakieś 2-3 godziny. Ponownie chciałam zajrzeć na forum i widzę, że jestem wyświetlona jako obecna. Musiałam jednak się od nowa zalogowac. Wtedy - tytułem eksperymentu kilkakrotnie zalogowałam się wylogowałam, ale cały czas byłam wyświetlana jako zalogowana, obecna. Nie korzystam z innym urządzeń.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Postautor: Samolub » 06 marca 2017, 20:24

Hm... jak się ktoś nie wyloguje to może wisieć godzinę od czasu ostatniej aktywności.

Ale jak się osoba wyloguje czy nie ma jej godzinę to znika z listy.

Oczywiście ten czas bedzie wkrótce zmodyfikowany do 15 minut. Jednak skoro się wylogowałaś nie powinnaś być na liście. Ja przynajmniej Cię nie widziałem, więc albo coś z przeglądarką/plikami cookie jest u Cb nie tak, albo jak weszłaś automatycznie Cię zalogowało. Co zresztą wykluczyłaś.

Błędów napewno ze strony forum nie było. Po wylogowaniu osoba znika z listy on-line, jeśli się nie wyloguje to po upływie 60 min od czasu ostatniej aktywności zniknie.
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

wuka

Postautor: wuka » 10 marca 2017, 10:48

Trochę jestem zaniepokojona. Wczoraj było OK. Ale dziś sytuacja się powtarza. Wylogowana byłam, a nadal jako obecna. Piszesz, Samolub, że to coś u mnie jest nie tak. Mam komp od kilkunastu lat i po raz pierwszy spotykam się z taką sytuacją.
Żadne kilkanaście minut sesji nie jest wytłumaczeniem. Po wylogowaniu powinnam zniknąć z ekranu zalogowanych użytkowników. Powiem ci więcej. Obawiam się wręcz jakiegoś podpięcia pod własny komputer kogoś/czegoś?? z strony internetowej.
Na razie nie będę wchodzić na stronę.
Czy jeszcze komuś zdarzyła się tu taka sytuacja?

Awatar użytkownika
kierunkowskaz
Moderator

Postautor: kierunkowskaz » 10 marca 2017, 18:58

Mi w sumie nie, rozumiem twoje obawy. A co do komputera, może wystarczy skanowanie jakimś dobrym programem antywirusowym?

Wróć do „Propozycje, Uwagi, Zgłoszenia”