Jak długo trzeba czekać

FORUM PROTESTANCI internetowa społeczność biblijna
Awatar użytkownika
Rembov

Jak długo trzeba czekać

Postautor: Rembov » 17 marca 2017, 18:54

Jak długo trzeba czekać na akceptację posta przez moderatora?

Pytam, bo to już trzeci post, który wysłałem, a poprzednie dwa jeszcze nie zostały zaakceptowane.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Re: Jak długo trzeba czekać

Postautor: Samolub » 17 marca 2017, 20:20

Rembov pisze:
17 marca 2017, 18:54

Pytam, bo to już trzeci post, który wysłałem, a poprzednie dwa jeszcze nie zostały zaakceptowane.
Trzeba czekać, aż do akceptacji ^^' jak widzisz bardzo szybko Twój post został zaakceptowany. Jeśli osoba zaczyna od polemik i ataków na forum to istnieje duża szansa, że takie posty nie zostaną zaakceptowane jeśli nie są na temat. Poczytaj regulamin oraz zapoznaj się z charakterem forum określonym w wątku powitalnym.

Wysoka aktywność (zlot) katolickich mącicieli z różnych forów, a znamy się z innych miejsc sieci w celu niszczenia forum może być odebrany jako atak trolli. Twoja obecność takie znamiona pociąga za sobą, dlatego będziemy uważnie monitorować Twoją obecność. Jeśli jest to zgadany zlot/atak podejmiemy odpowiednie kroki.

Przypominam, że multikonta są zakazane pod grozbą banicji.
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Rembov

Postautor: Rembov » 17 marca 2017, 20:27

Poczytałem regulamin i on NIE zabrania prowadzenia polemik od pierwszych postów, które zamieszcza się na forum. A za to, co sobie WYMYŚLIŁEŚ, na mój temat nie odpowiadam. Odpowiadam WYŁĄCZNIE za to, co napisałem, więc jeżeli nie masz MERYTORYCZNYCH zastrzeżeń do moich pierwszych postów, to racz je opublikować.

Awatar użytkownika
Jaśmina

Postautor: Jaśmina » 17 marca 2017, 21:08

Rembov pisze:
17 marca 2017, 18:54

Cierpliwość jest cnotą .

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Postautor: Samolub » 18 marca 2017, 06:51

Rembov pisze:
17 marca 2017, 20:27
Poczytałem regulamin i on NIE zabrania prowadzenia polemik od pierwszych postów, które zamieszcza się na forum. A za to, co sobie WYMYŚLIŁEŚ, na mój temat nie odpowiadam. Odpowiadam WYŁĄCZNIE za to, co napisałem, więc jeżeli nie masz MERYTORYCZNYCH zastrzeżeń do moich pierwszych postów, to racz je opublikować.
^^ dobra dobra wystarczy, witaj na naszym forum
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Wróć do „Propozycje, Uwagi, Zgłoszenia”