Tajne przez poufne.

FORUM PROTESTANCI internetowa społeczność biblijna
Matitiasz (Gedeon)

Tajne przez poufne.

Postautor: Matitiasz (Gedeon) » 14 lutego 2017, 10:25

Chciałem zapytać jakiemu celowi służy dział "Tajne przez poufne", bo nie kumam?

Awatar użytkownika
n.ellie

Re: Tajne przez poufne.

Postautor: n.ellie » 14 lutego 2017, 10:36

Też w sumie się nad tym zastanawiam, więc dołączam się do pytania w stronę Samoluba.
Obrazek

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Postautor: Samolub » 14 lutego 2017, 20:26

Będą tam pokoje prywatne uzytkownikow, problemy, swiadectwa, intencje które można tam umieścić i nie pojawią się nigdy w google, nie będą widoczne dla gości oraz dla nowo zarejestrowanych.
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Alex87

Postautor: Alex87 » 18 lutego 2017, 16:23

Ten użytkownik Matitiasz Gedeon prowadzi forum na które nawołuje ludzi.

Tam dochodzi do banów, usuwania postów jeśli nie zgadzasz się z strażnicą bądź Gedeonem.

Wszyscy użytkownicy mają zablokowane wiadomości prywatne aby nie móc wymieniać się informacjami.

Zgłoszenia, posty, ludzi są usuwani po cichu i bez powodu. Jest to bardzo niebezpieczny człowiek i prosiłbym o usunięcie go z forum.

Pochodzi ze sekty znanej jako Świadkowie Jehowy

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 18 lutego 2017, 17:25

Zajęliśmy się już tym użytkownikiem. Moderator Kierunkowskaz próbował z nim wyjaśnić sprawę, niestety Gedeon wystawił go.

Jego forum obserwuje od kilku dni i potwierdzam to co mówisz. Jest to osoba dwulicowa z tendencją psychopatyczną.

Podjąłem już kroki na forum oraz kroki prawne by ta osoba znalazła się w zakładzie zamkniętym i podjęta została resocjalizacjii.

Właśnie rozmawiałem telefonicznie z osobami z jego miasta z towarzystwa ŚJ tłumacząc jego zachowanie.

Powiedzieli, że spróbują to załagodzić, przeprosili za Jego zachowanie. Prosili abym nie podejmował innych kroków gdyż sami go upomną.

Czy dobrze postąpiłem godząc się na takie warunki?
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Smerfetka

Postautor: Smerfetka » 18 lutego 2017, 21:20

Gdyby był to Zbór Chrześcijan postąpiłbyś słusznie, gdyż Apostoł zachęcał do załatwiania spraw w Zborze bez procesowania się przed świeckimi sądami.

Świadkowie Jehowy nie są Zborem biblijnym, nie uważam ich również za Chrześcijan, dlatego w tym wypadku zasadne byłoby zgłoszenie do organów ścigania oraz ludzi odpowiedzialnych za sferę internetu o natychmiastowe zablokowanie tamtego forum.

Jego przełożeni nie upomną go przed wspólnota, a tylko wykorzystają informacje na potrzebę sekty jechowickiej.

Postawa Gedeon'a oraz jego działania w sieci są dla mnie znakiem aby strzec się przed tymi fałszywymi i obłudnymi ludźmi zrzeszonymi w nie biblijną organizacje Świadków Jehowy.

Strzeż się ich!

Awatar użytkownika
Rut
Moderatorka

Postautor: Rut » 15 marca 2017, 15:10

Czytając opisywaną sytuację,myślę że bardzo dobrze zrobiłeś. Stara sprawa może,ale się wdrażam w temat

Wróć do „Propozycje, Uwagi, Zgłoszenia”