Prośba tom68

FORUM PROTESTANCI internetowa społeczność biblijna
tom68

Prośba tom68

Postautor: tom68 » 21 kwietnia 2017, 12:15

Witam !
Na wielu forach mam takie działy pt K ADS itd i zawsze o tym jasno uprzedzam gdy mnie gdzieś zapraszają tak jak i tu ( bo prowadzę właśnie taką misje ... pokazuje innym K ADS ) wiec myślę że i tu mogę mieć taki dział tematyczny i wszystko jest ok a resztę czas pokaże proszę o odp pozdrawiam TG ...

ADS i swiat

http://forum.w-krainie-elfow.com/forump ... m.php?f=73

Wyjaśnię ze robię często wklejki różnych artykułów itp .... tak działałam i odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum ...

Tomasz Grzesikowski - spotkanie z cyklu "Swiadectwa wiary"
http://www.youtube.com/watch?v=4E9gjzi6 ... tbHOxstrgm

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Re: Prośba tom68

Postautor: Samolub » 21 kwietnia 2017, 12:58

Mamy poddział Adwentyzm w dziale Chrześcijaństwo :)

viewforum.php?f=39&sid=869cc8dda6d8f6731e6a4fb4c2bc43c1

Jak wrzucasz to polecam linki bez kopiowania treści. Krótki komentarz też mile widziany, z tego co Cię znam z innych for to aktywnie wrzucasz ^^' proszę tylko nie przesądzać z ilością treści strikte adwentystycznych.

Jeżeli coś będzie pasować do innych działów zawsze można przenieść.

W kazaniach czy świadectwach chcemy aby pojawiały się tematy czyste i budujące (charakter ewangeliczny)

Tak wogóle witam Cię Tomasz :) i wszystkich świerzaków zapraszam do kawiarnio-ciastkarni :D
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

tom68

Postautor: tom68 » 21 kwietnia 2017, 13:24

A czy możesz mi jednak zrobić mój osobny dział na forum pt TG - ADS bo było by mi łatwiej go obsługiwać i wyślij mi prywatnie ten link e-mail tom68@go2.pl a resztę dogadamy pozdrawiam ! TG

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Postautor: Samolub » 21 kwietnia 2017, 14:09

Muszę się skonsultować z Moderatorami i zasięgnąć opini :)

A czemu nie może to być wątek jeden bądź w dziale- adwentyzm? Obecnie jesteś jedynym Adwentystą na forum.
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

tom68

Postautor: tom68 » 21 kwietnia 2017, 15:00

Myślałem że ten dział pt Adwentyści jest jest dla wszystkich a ja nie chce nikomu przeszkadzać ( jak nie macie nic przeciw to będą tam wstawiać ) poza tym lubi mieć coś "swojego" na forum i chciałbym mieć to w linku ... jak coś to pisz ....

Wróć do „Propozycje, Uwagi, Zgłoszenia”