Propozycje, uwagi dotyczące forum

FORUM PROTESTANCI internetowa społeczność biblijna
Awatar użytkownika
Katol

Re: Władza w Kościele

Postautor: Katol » 17 marca 2017, 10:36

Rozumiem, że merytoryczna dyskusja z Rut nie ma sensu.
Samolubie: uważaj, bo zmieniasz się w KAINa.

Do uwag jest odpowiedni dział- przenosze <Samolub>
Dziecko Maryi; Dwudziesty Piąty;

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Re: Propozycje, uwagi dotyczące forum

Postautor: Samolub » 17 marca 2017, 16:41

Katol pisze:
17 marca 2017, 10:36
Rozumiem, że merytoryczna dyskusja z Rut nie ma sensu.
Nie rozumiem, to teza ? Pytanie ?
Katol pisze:
17 marca 2017, 10:36
Samolubie: uważaj, bo zmieniasz się w KAINa.
Dobrze będę uważał, a Ty postaraj się umieszczać posty w odpowiednim dziale bo potem trzeba poświęcać kilka minut na moderowanie Twoich postów.
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Katol

Postautor: Katol » 17 marca 2017, 16:49

To jest mój wniosek. Widzę, że Rut nie przedstawia głębokiego zrozumienia Biblii. Natomiast powtarza hasła antykatolickie, czyli propagandę. W takiej sytuacji merytoryczna dyskusja staje się niemożliwa, tym bardziej, że ona używa administracji forum, by zgnębić krytycznie do jej poglądów nastawione osoby.

Zauważ, kiedy nastąpiła interwencja. Rut wyszła z absurdalną tezą, że biskup MUSI mieć żonę. Na to mnożą się wątpliwości, jedną z nich sformułowałem w sławnym poście. I to właśnie wyprowadziło ją z równowagi.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 17 marca 2017, 17:39

Katol pisze:
17 marca 2017, 16:49
To jest mój wniosek. Widzę, że Rut nie przedstawia głębokiego zrozumienia Biblii.
Według mnie przedstawia głębokie zrozumienie i ma spore doświadczenie w wielu aspektach wiary.
Katol pisze:
Natomiast powtarza hasła antykatolickie, czyli propagandę.
No dobrze, takie jest Twoje zdanie i masz do niego pełne prawo.
Katol pisze:
W takiej sytuacji merytoryczna dyskusja staje się niemożliwa, tym bardziej, że ona używa administracji forum, by zgnębić krytycznie do jej poglądów nastawione osoby.
Nie używa, sam reaguje gdy widzę, że coś złego się dzieje. To że nie możesz jej argumentów odeprzeć nie znaczy, że będziesz mieć specjalne warunki by móc to robić w taki sposób który niszczy forum oraz jest agresywny wobec innych userów.
Katol pisze:
Zauważ, kiedy nastąpiła interwencja. Rut wyszła z absurdalną tezą, że biskup MUSI mieć żonę. Na to mnożą się wątpliwości, jedną z nich sformułowałem w sławnym poście. I to właśnie wyprowadziło ją z równowagi.
Takie rozmowy w Kościele Katolickim się często toczą, a Rut chodziło o zmianę stanowiska niby "nieomylnej" i zawsze "prawdziwej nauki" katolickiej. Tak więc próbuj dyskutować normalnie, to tyle.
Samolub
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Katol

Postautor: Katol » 17 marca 2017, 18:29

Dziękuję Ci Samolubie, że mam pełne prawo do czegoś. To ważne wiedzieć, że jakieś prawa się ma!

Czy wyrażenie tego, co się myśli, jest niszczeniem forum? Nie, po to jest forum, by istniała wymiana myśli.
Czy monitorujesz agresję protestantów na katolików na forum? Niestety tak to bywa, że protestanci sobie pozwalają na różnego rodzaju ataki, a potem się dziwią, że katolicy zaczynają mówić podobnym językiem.
Źródłem spięć jest kompletna nieczułość protestantów, którzy hejtują katolików w ogóle nie uważając na to, co robią.

Nie, nie toczą się w Kościele rozmowy nad tym, czy biskup MUSI mieć żonę.
Taka teza jest absurdalna.
Nie rozumiesz o co rozmowa się toczy. Mylisz pojęcia.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 17 marca 2017, 19:40

Katol pisze:
17 marca 2017, 18:29
Nie, nie toczą się w Kościele rozmowy nad tym, czy biskup MUSI mieć żonę.
Taka teza jest absurdalna.
Poczytaj Listy Pawła do Tymoteusza jakie są wymogi do objęcia urzędu biskupa.
Katol pisze:
Czy monitorujesz agresję protestantów na katolików na forum? Niestety tak to bywa, że protestanci sobie pozwalają na różnego rodzaju ataki, a potem się dziwią, że katolicy zaczynają mówić podobnym językiem.
Monitoruje i takie sytuacje nie miały miejsca. Jeśli zaś uważasz że ocena działalności KK to agresywny atak to musisz się przyzwyczaić do tego że ludzie mogą mieć odmienne zdanie bądź nie każdy jest czlonkiem Kościoła Katolickiego. Prostować powinieneś Katolików na super polsacie, TVN'ie, Onecie czy Interi, na ich czatach możesz szaleć i prostować ich katechizmem katolickim bez oporów. Może coś dobrego z tego wyjdzie.

Tu jesteś na forum Ewangelicznych Protestantów, więc nie zdziw się że daleko nam do uznawania nauk KRK bądź tolerowania waszych katechizmów.
Katol pisze:
Dziękuję Ci Samolubie, że mam pełne prawo do czegoś. To ważne wiedzieć, że jakieś prawa się ma!
Uważam że Simon ma na Ciebie zły wpływ bo czytając Ciebie widzę spory potencjał który źle wykorzystujesz. Ale to jest już Twoja rzecz z kim przystajesz.

Mam nadzieję że wszystko już wiesz, znasz regulamin oraz czytałeś założenia forum.
Samolub

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Rembov

Postautor: Rembov » 17 marca 2017, 20:00

Samolub pisze:
11 lutego 2017, 17:11
Żeby nie bylo bałaganu proszę o zgłaszanie w tym temacie uwag, propozycjii, problemów technicznych i pomysłów dotyczących forum.
Proponuję, aby administracja zaczęła odpowiadać na pytania, które zostają jej zadane.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 17 marca 2017, 20:33

Rembov pisze:
17 marca 2017, 20:00
Proponuję, aby administracja zaczęła odpowiadać na pytania, które zostają jej zadane.
Może mam konferencję prasową dla Katolików zwołać? My nie mamy 24/7 stanowiska komputerowego w zamknietym zakonie by na zawołanie natychmiast odpowiadać na pytania.

Teraz wskaż gdzie nie zostały udzielone odpowiedzi na jakieś pytania, albo ile czasu zajęła taka odpowiedź.

My chodzimy do pracy, mamy życie prywatne ^^' czy Ty przyszedłeś się tutaj wykłócać i wymyślać swe uwagi? Jakiś zmasowany ustalony atak środowisk katolickich? :P
Samolub

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Rut
Moderatorka

Postautor: Rut » 23 marca 2017, 17:22

Jakie piękne zmiany- z początku myślałam,że się pomyliłam. Bardzo ładnie. hohoho

Panda
Moderatorka

Postautor: Panda » 23 marca 2017, 17:48

Pastelowe klimaty, kraina łagdności. Piknie :myszka:

Wróć do „Propozycje, Uwagi, Zgłoszenia”