awatar z pliku na komputerze lokalnym

FORUM PROTESTANCI internetowa społeczność biblijna
Awatar użytkownika
mmw
Nowonarodzony/a: Tak

awatar z pliku na komputerze lokalnym

Postautor: mmw » 17 listopada 2017, 19:14

Cześć,

jak ustawić awatar z pliku przesłanego z lokalnego komputera. Mam możliwość utworzyć awatar wyłącznie z linka.

Małpka

Re: awatar z pliku na komputerze lokalnym

Postautor: Małpka » 18 listopada 2017, 07:20

Mam możliwość utworzyć awatar wyłącznie z linka.
Jak każdy.Możesz wrzucić na upload i potem przekopiować linka...
Ja korzystam i polecam tą stronę:
https://postimages.org/pl/

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 18 listopada 2017, 18:43

mmw pisze:
17 listopada 2017, 19:14
Cześć,

jak ustawić awatar z pliku przesłanego z lokalnego komputera. Mam możliwość utworzyć awatar wyłącznie z linka.
Opcja bezpośrednio z komputera jest obecnie niedostępna, zdjęcie musisz wrzucić sobie na stronke, facebooka, inne forum i skopiować linka.
BTW: fajne wpisy z tym "tanim kościołem" na .info, obawiam się tylko, że nie spodoba się to wielu osobom że tak bezpardonowo dotykasz kwesti finansowania Zborów, ale według mnie masz racje :P My z Kierunkowskazem rozmawiamy o tym bardzo często przez telefon i wypracowujemy rozwiązania... ^^' nawet w tej sprawie były pisane listy międzynarodowe przez Pastora Mateusza (Kierunkowskaz) ja się pod nimi podpisuje chociaż dotyczą denominacji z którą nie jestem związany. Ale dobre pomysły popierać trzeba :!:
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Agnieszka93

Postautor: Agnieszka93 » 18 listopada 2017, 23:27

Samolub, dodasz laiki do postów?

Małpka

Postautor: Małpka » 19 listopada 2017, 02:34

Jestem za.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 19 listopada 2017, 21:14

Agnieszka93 pisze:
18 listopada 2017, 23:27
Samolub, dodasz laiki do postów?
Małpka pisze:
19 listopada 2017, 02:34
Jestem za.
Zobaczymy na Nowy Rok ^^'
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
mmw

Postautor: mmw » 21 listopada 2017, 14:57

Samolub pisze:
18 listopada 2017, 18:43
BTW: fajne wpisy z tym "tanim kościołem" na .info, obawiam się tylko, że nie spodoba się to wielu osobom że tak bezpardonowo dotykasz kwesti finansowania Zborów, ale według mnie masz racje :P My z Kierunkowskazem rozmawiamy o tym bardzo często przez telefon i wypracowujemy rozwiązania... ^^' nawet w tej sprawie były pisane listy międzynarodowe przez Pastora Mateusza (Kierunkowskaz) ja się pod nimi podpisuje chociaż dotyczą denominacji z którą nie jestem związany. Ale dobre pomysły popierać trzeba :!:
Przykro mi, w ogóle nie wiem, o czym piszesz. Kto to jest pastor Mateusz "Kierunkowskaz", do kogo były listy międzynarodowe, jakie rozwiązania itd.?

Ja przez 7 lat spotykałem się w prywatnym mieszkaniu [niewielkiej kawalerce] i żadnych instrumentów, rzutników, nagłośnienia, muzyków itd. nie potrzebowałem. Odszedłem z powodu osobistego kryzysu, ale kompletnie nie związanego z tym, że było skromnie. Natomiast uważam, że duże inwestycje skutkują uwiązaniem sobie łańcucha na szyję w postaci konieczności zapewnienia licznej klienteli i wpłat. Za tym idzie naginanie nauki i nabożeństw, aby były coraz bardziej atrakcyjne i ogólnie następuje komercjalizacja, na ogół też klerykalizacja. Dalej jest nauczanie o pieniądzach, np. że najlepszym sposobem na długi jest oddawanie 10% swoich dochodów.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 21 listopada 2017, 19:27

mmw pisze:
21 listopada 2017, 14:57
Ja przez 7 lat spotykałem się w prywatnym mieszkaniu [niewielkiej kawalerce] i żadnych instrumentów, rzutników, nagłośnienia, muzyków itd. nie potrzebowałem.
Kwestia osoby czego potrzebuje
mmw pisze:
Odszedłem z powodu osobistego kryzysu, ale kompletnie nie związanego z tym, że było skromnie.
Odszedłeś bo miałeś wątpliwości wobec Boga i religii.
mmw pisze:
Natomiast uważam, że duże inwestycje skutkują uwiązaniem sobie łańcucha na szyję w postaci konieczności zapewnienia licznej klienteli i wpłat.
Przestań wpłacać i wyraź swoje zdanie na zgromadzeniu gdzie nie podobało Ci się.
mmw pisze:
Za tym idzie naginanie nauki i nabożeństw, aby były coraz bardziej atrakcyjne i ogólnie następuje komercjalizacja, na ogół też klerykalizacja.
Wiesz, Pan Jezus mówił, że czasami będziemy musieli od miasta do miasta chodzić i nie przywiązywać wagi do takich rzeczy bo po co? Chrześcijanie żyć mają beztrosko z dnia na dzień, a tylko kwesti zbawienia swego szybko dopełnić.
mmw pisze:
np. że najlepszym sposobem na długi jest oddawanie 10% swoich dochodów.
Według Ciebie można zbudować za pieniądze? Sądze, że tak nie myślisz...
Ale te rzeczy dla nieodrodzonych czy pogan mogą być z pożytkiem do wzrostu. Jeśli ktoś potrzebuje tego czy owego i widzi sens w utrzymywaniu budynku, sali koncertowej, hali, stadionu to niech go utrzymuje będąc niewolnikiem budynku który zaspokoi jego sfere cielesną.

Umówmy się, możesz wziąść koc, jedzenie i w niedzielę siedzieć w parku z innymi Chrześcijanami. Zresztą mam dystans do chrześcijaństwa organizacyjno-finansowo spotkaniowego propagowaną przez Pawła.

Ograniczenie chrześcijaństwa przez Pawła do co tygodniowego spotkania, wszczynania dyskusji różnych ludzi na różne niepotrzebne tematy jest dla mnie wysoce konrowersyjne, a zbierzność do tego co prezentują inni w Dziejach czy Ewangeliach jest znikoma.

Paweł kopiuje rozwiązania z Rzymu, Izraela, Grecji, ale właściwie odrzuca słowa Zbawiciela mimo że jest osobą Nowo Narodzoną. Dziś głosi się fałszywe nowe narodzenie tego typu- rzucił wódke, klepie pacierze, zaczął się golić, płaci dziesięcine etc.

Owoce autorytetu Pawła ponad Jezusa we wspólnotach są złe, sam mimo rzekomych charyzmatów i datków zaczyna domagać się stałej dywidendy. Być może to dlatego jest dla wielu bożkiem który wykłada Ewangelie.

Natasha
Nowonarodzony/a: Nie

Postautor: Natasha » 22 listopada 2017, 04:30

Nie wiem czy powinnam ciągnąć wątek który odbiegł delikatnie od głównego tematu.

Obrzydzają mnie kościoły, zbory, nie dlatego że jestem opętana :)
Nie odpowiada mi podpożądkowanie swojego życia pod kątem instytucji co do której nie mam 100% przekonania.

Do Jezusa jestem przekonana całkowicie

Awatar użytkownika
Agnieszka93

Postautor: Agnieszka93 » 22 listopada 2017, 09:37

Nie lubię zborów gdzie Chrześcijanie mają społeczność od spotkania do spotkania. Wolę się zakręcić wokół znajomych wierzących bo to daje mi namiastkę realnej społeczności.

90% mojej "paczki" nie udziela się nigdzie i sobie chodzi tu i tam, jeśli wogóle to robią.

MMW- nie polecam włóczenia się po "wymagających" wspólnotach bo to jak sam stwierdziłeś atrapa Zboru Bożego

Wróć do „Propozycje, Uwagi, Zgłoszenia”