dzień dobry

Pisz bez rejestracji
katol

dzień dobry

Postautor: katol » 18 lutego 2017, 22:53

Witam i znikam. Byłem tu!!
:roll:
A lubicie tu katoli??

Awatar użytkownika
kierunkowskaz
Moderator

Re: dzień dobry

Postautor: kierunkowskaz » 19 lutego 2017, 01:35

Pam Bóg nie ogranicza się w swym działaniu tylko do jednego kościoła czy wspólnoty na Ziemi :) Jeśli zgadzasz się z tym zdaniem to serdecznie zapraszamy, wszystkie wartościowe opinie, wyrażane w kulturalny sposób są mile widziane, ale wszystkie oznaki braku kultury i "nawracania" na mojszą niż twojsza rację - nie będą tolerowane. Zapraszamy :)

Dez

Postautor: Dez » 27 lutego 2017, 23:28

... a segregację jak na protestantach.info uprawiacie?

Czemu Samoluba tam już nie widzę?

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Postautor: Samolub » 28 lutego 2017, 02:34

Dezerter? :)

Nie ma czegoś takiego jak pisanie w dziale bez uprawnień bo da się zrobić wszystko skryptowo jakie grupy co widzą gdzie mogą pisać.

Zresztą nie ma podziału forum na dostęp według wyznania, jest narazie jeden dział niewidoczny dla gości i nowo zarejestrowanych.

Zarezerwowany na świadectwa, pytania, treści poufne które ktoś woli umieścić w miejscu nie widocznym dla gości, google czy przelotnych użytkowników.

Na pewno nie bedzie czegoś takiego jak na .info że użytkownik sam się pilnować musi gdzie pisze.

Zresztą sam się porozglądaj jak chcesz :D podoba Ci się wygląd?

Czemu tam mnie nie ma, raz że boli głowa od niektórych ludzi tam, dwa forum jest polemiczne (dla teologów) trzy słaba moderacja która po kilku latach nie potrafi wydzielac nawet tematów, kiepska szata, atmosfera, ale czasem będę też odwiedzał.

Awatar użytkownika
nadrozd

Postautor: nadrozd » 28 lutego 2017, 17:47

z tego co kojarzę to dostałeś bana za przeklinanie na shoutboxie...odrazu 2 warny :roll:

Teraz jak na jednym forum dostane sie bana można pisać na drugim ,,,, naprzemiennnie. SUperowo :lol:

ta magda z protestanci

Postautor: ta magda z protestanci » 28 lutego 2017, 18:13

O widze ze jest tu Nadrozd i Samolub tylko to forum nie funkcjonuje bo nawet sie nie mogę zalogować po zarejestrowaniu

Awatar użytkownika
n.ellie

Postautor: n.ellie » 28 lutego 2017, 19:38

Magda, jesteś w grupie użytkowników. Jaki jest problem, że nie możesz się zalogować?
Obrazek

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 28 lutego 2017, 19:40

ta magda z protestanci pisze:
28 lutego 2017, 18:13
O widze ze jest tu Nadrozd i Samolub tylko to forum nie funkcjonuje bo nawet sie nie mogę zalogować po zarejestrowaniu
Wpisujesz poprawne hasło i nick? Pamietaj że tu masz nick zaczynający się z małej literki, być może się zapominasz bo tam masz z dużej. Jakby nie działało pisz tutaj to zrestartujemy hasło.
nadrozd pisze:
28 lutego 2017, 17:47
z tego co kojarzę to dostałeś bana za przeklinanie na shoutboxie...odrazu 2 warny
Trzy :twisted: i nie przeklinałem, użyłem słowa które mój wuefista zawsze zaznaczał jako funkcjonujące w słowniku języka polskiego jako określenie anatomiczne.

Oprócz tego dostałem ostrzeżenie za podpis zawierający nicki, za używanie emotikon w temacie o kartkach autorstwa Iwony, za określenie "rozumu" w domniemaniu ateistycznej nauki jako ułomnego za atak ad personam. Czyli na każdego znajdzie się jakiś paragraf. Prawda jest taka że chciano mnie uciszyć, sprowokować i ukarać, więc szukano tylko okazjii.
nadrozd pisze:
28 lutego 2017, 17:47
Teraz jak na jednym forum dostane sie bana można pisać na drugim ,,,, naprzemiennnie. SUperowo
Będę tam od czasu do czasu zaglądał. Lepsze dwa fora niż jedno, przynajmniej mają szansę z nami pokonkurować i zmienić się na lepsze.

JJ skomentował nasze forum tak, że owieczki szukają bardziej zielonej trawy i laski pasterza (moderatora) która mniej boli. To pokazuje poziom mentalny i stosunek moderatorów do tamtego portalu. Jak to mówi Vaniti- klika i prywatny folwark
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Alex87

Postautor: Alex87 » 28 lutego 2017, 19:46

Mówicie o tym forum z tym dziwnym statkiem? :D

Jakoś dziwnie poczułem się wchodząc tam. Przeszedł mnie dreszcz

magda

Postautor: magda » 28 lutego 2017, 21:20

Zalogowało się z małej literki , Co za forum ze statkiem???

Wróć do „Dział dla gości”