Ostrzeżenia na paczkach od papierosów

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Ostrzeżenia na paczkach od papierosów

Postautor: Samolub » 12 kwietnia 2017, 01:24

Jestem od 17 roku życia stałym palaczem tytoniu, a papierosy jak wiecie są coraz droższe, dla przykładu niedawno L&M'y niebieskie skoczyły do 16 zł za paczkę. 8 lat temu kosztowały 7 zł, a nie będę wspominał czasów kiedy papierosy kosztowały grosze.

Ostatnio pojawiły się obrazki zajmujące po obu stronach paczek 40% baneru, a na nich ludzie plujący krwią, osmolone organy, inne zmyślne rzeczy nie mające związku z rzeczywistością. Okey, rozumiem że są pewne skutki palenia, ale poziom przejaskrawienia i zohydzenia przekracza granicę wyobrażeń. A wszyscy wiemy że obrazy na Nas wpływają, a nawet wywołują, przywołują i sprowadzają choroby :!:

Co jest ciekawe cena paczek spadła o 3 zł :D

A wy jesteście za tak agresywną kampanią przeciwko palaczom?
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Rut
Moderatorka

Re: Ostrzeżenia na paczkach od papierosów

Postautor: Rut » 12 kwietnia 2017, 08:54

Oczywiście,w ten sposób może łatwiej będzie im je zohydzić. Jak widać ciebie tez to rusza. :X: :papieros: :false:

Awatar użytkownika
Florian

Postautor: Florian » 15 kwietnia 2017, 22:03

Również palę, choć ten nałóg nie należy do tych najgorszych to od dawna się zabieram do rzucenia jak pewnie każdy i myślę, że czas i z tym skończyć xD
Ostrzeżenia są paskudne i tylko się znęcają nad biednymi palaczami, są wyjątkowo obrzydliwe. Jestem przeciwny takim kampaniom, zamiast robić takie rzeczy, mogliby wprowadzić uniwersalne paczki, białe pozbawione ładnych banerów czy ekskluzywnych miłych w dotyku pudełek marlborasów.
Projekt jest idiotyczny, koncerny tytoniowe będą walczyć o swoją sprzedaż mimo wszystko.
Samolub pisze:
12 kwietnia 2017, 01:24
Co jest ciekawe cena paczek spadła o 3 zł :D
Zaskoczyło mnie to bardzo bo tak tanie nie były od 2-3 lat, sam kurzę elemy, drogich fajek nikt kupować nie chcę, koncerny to zauważyly, obniżyli ceny, żeby znowu ludzi uzależnić, niebawem cena skoczy, albo konkurencja odpowie i rozpocznie się walka o niższą cenę. Akcyza jednak i tak zrobi swoje i nie ma co liczyć na fajki za 10 zł :p

Co by nie było, kampanie rządowe chyba osiągnęły sukces :)

Podsumowując:
- Palenie -> Nie
- Banery -> NIE

Dwa razy 'nie', dziękuje dobranoc.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Postautor: Samolub » 15 kwietnia 2017, 23:51

Florian pisze:
15 kwietnia 2017, 22:03
Również palę, choć ten nałóg nie należy do tych najgorszych to od dawna się zabieram do rzucenia jak pewnie każdy i myślę, że czas i z tym skończyć
Florian gdybyś zobaczył jak ja ostatnio rzucam to byś się przeraził :rozbawiony:
Florian pisze:
Ostrzeżenia są paskudne i tylko się znęcają nad biednymi palaczami, są wyjątkowo obrzydliwe. Jestem przeciwny takim kampaniom, zamiast robić takie rzeczy, mogliby wprowadzić uniwersalne paczki, białe pozbawione ładnych banerów czy ekskluzywnych miłych w dotyku pudełek marlborasów.
Moja ostatnia paczka z odstraszaczem to dziecko z papieroso-smoczkiem była :ufo:
Florian pisze:
Akcyza jednak i tak zrobi swoje i nie ma co liczyć na fajki za 10 zł :p
Pobawię się w proroka. Będą takie czasy że paczka papierosòw będzie kosztowała 20 zł. Kiedy te czasy nadejdą wiedz, że coś się dzieje ^^'
Florian pisze:
Podsumowując:
- Palenie -> Nie
- Banery -> NIE

Dwa razy 'nie', dziękuje dobranoc
Napisał to Florian po czym poszedł kurzyć. Dobranoc :papieros:
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Szymon

Postautor: Szymon » 16 kwietnia 2017, 13:08

Pan Jezus uwalnia od wszelkich nałogów - od nikotynizmu także - pytanie : czy tego naprawdę chcemy ?
Pozdrawia były Palacz :)
Kto nie dźwiga krzyża swojego, a idzie za mną, nie może być uczniem moim - Łukasza 14,27

wuka

Postautor: wuka » 16 kwietnia 2017, 15:31

Szymon pisze:
16 kwietnia 2017, 13:08
Pan Jezus uwalnia od wszelkich nałogów - od nikotynizmu także - pytanie : czy tego naprawdę chcemy ?
Zawsze i każdego? Ciekawe.

Awatar użytkownika
Florian

Postautor: Florian » 16 kwietnia 2017, 15:38

Szymon pisze:
Szymon to mnie porzucił póki co dodatkowo poddając mocnej próbie wiary, w takim razie weź tam wspomnij Mu o mnie xD

Awatar użytkownika
Szymon

Postautor: Szymon » 17 kwietnia 2017, 14:28

wuka pisze:
16 kwietnia 2017, 15:31
Szymon pisze:
Zawsze i każdego? Ciekawe.
Nie zawsze i nie każdego - niestety :
,, Po tym poznamy, żeśmy z prawdy i uspokoimy przed nim swoje serca,że, jeśliby oskarżało nas serce nasze, Bóg jest większy niż serce nasze i wie wszystko. Umiłowani, jeżeli nas serce nie oskarża, możemy śmiało stanąć przed Bogiem i otrzymamy od niego, o cokolwiek prosić będziemy, gdyż przykazań jego przestrzegamy i czynimy to, co miłe jest przed obliczem jego. A to jest przykazanie jego, abyśmy wierzyli w imię Syna jego, Jezusa Chrystusa, i miłowali się wzajemnie, jak nam przykazał. A kto przestrzega przykazań jego, mieszka w Bogu, a Bóg w nim, i po tym Duchu, którego nam dał, poznajemy, że w nas mieszka. " ( 1 Jana 3,19-24)
Ja w to wierzę ale nie mam w zwyczaju zmuszać do tego innych - moge tylko zachęcić :spokojny:
Pozdrawiam w Panu wszystkich miłujących Bożą Prawdę
Kto nie dźwiga krzyża swojego, a idzie za mną, nie może być uczniem moim - Łukasza 14,27

Awatar użytkownika
Florian

Postautor: Florian » 17 kwietnia 2017, 16:16

Jeszcze się w życiu zaskoczysz

Awatar użytkownika
Szymon

Postautor: Szymon » 17 kwietnia 2017, 17:19

Nie zrozumiałem Florianie

Wróć do „zdrowie i uroda”