TG "Swiadectwa wiary"

"Musicie się na nowo narodzić" Jesus Chrystus
To my jesteśmy Izraelem
tom68

TG "Swiadectwa wiary"

Postautor: tom68 » 21 kwietnia 2017, 11:37

Tomasz Grzesikowski - spotkanie z cyklu "Swiadectwa wiary" (zdjecia: 6)

Tomasz Grzesikowski, wczesniak z porazeniem mozgowym, od urodzenia przykuty do wozka inwalidzkiego. Ale rozmowa z nim, ktora prowadzil Michal Rakowski, wcale pesymistyczna nie byla: Tomek o swoim ciezkim zyciu opowiadal z duzym wdziekiem i poczuciem humoru. Tak duzych oklaskow po sobotnim spotkaniu jescze nie bylo , sam zobacz nagranie ! FOT. ZENON SKORUPSKI — adwentysci.krakow.pl.
Bezposredni link do filmow (rozmowa podzielona jest na 7 czesci). Jest to tzw. playlista, czyli po zakonczeniu jednego klipu
wlacza sie nastepny:
http://www.youtube.com/watch?v=4E9gjzi6 ... tbHOxstrgm

Witam wszystkich na forum ... Na wielu forach mam takie działy pt K ADS itd (a wiec moze i tu bedzie taka mozliwosc !) i zawsze o tym jasno uprzedzam gdy mnie gdzieś zapraszają tak jak i tu ( bo prowadzę właśnie taką misje ... pokazuje innym K ADS ) wiec myślę że wszystko jest ok a resztę czas pokaże ... czekam na wasze odp ....

Np ADS i swiat
http://forum.w-krainie-elfow.com/forump ... m.php?f=73

Wyjaśnię ze robię często wklejki różnych artykułów itp .... tak działałam i odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum ...

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Re: TG "Swiadectwa wiary"

Postautor: Samolub » 21 kwietnia 2017, 13:57

Jesteś z Krakowa albo okolic?
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

tom68

Re: TG "Swiadectwa wiary"

Postautor: tom68 » 21 kwietnia 2017, 16:20

Jestem z Sosnowca -:)

Wróć do „Nowo Narodzenie oraz Świadectwa”