Ulubione cytaty biblijne :)

Najważniejsza księga Chrześcijan
Awatar użytkownika
Rut
Moderatorka

Re: Ulubione cytaty biblijne :)

Postautor: Rut » 19 maja 2017, 20:54

Nehemiasz 13.2b
Job 28.28

Awatar użytkownika
Loreena

Postautor: Loreena » 19 maja 2017, 23:02

Filipian 2:9-11
Dlatego też Bóg wielce go wywyższył i obdarzył go imieniem, które jest ponad wszelkie imię,
Aby na imię Jezusa zginało się wszelkie kolano na niebie i na ziemi, i pod ziemią
I aby wszelki język wyznawał, że Jezus Chrystus jest Panem, ku chwale Boga Ojca.

Alleluja!
Jeruzalem, Jeruzalem! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani! Ile razy chciałem zgromadzić twoje dzieci, jak ptak swe pisklęta zbiera pod skrzydła, a nie chcieliście. Oto wasz dom zostanie wam pusty.

Awatar użytkownika
Szymon

Postautor: Szymon » 20 maja 2017, 13:42

,,Bo czyż nie zaprzestanoby ich składać, gdyby ci, co je składają, nie mieli już żadnej świadomości grzechów, gdy raz zostali oczyszczeni? Przeciwnie, one właśnie przywodzą na pamięć grzechy co roku. Jest bowiem rzeczą niemożliwą, aby krew wołów i kozłów mogła gładzić grzechy. Toteż, przychodząc na świat, mówi: Nie chciałeś ofiar krwawych i darów, aleś ciało dla mnie przysposobił; nie upodobałeś sobie w całopaleniach i ofiarach za grzechy. Tedy rzekłem: Oto przychodzę, aby wypełnić wolę twoją, o Boże, jak napisano o mnie w zwoju księgi. " ( Hebrajczyków 10,2-7)
Kto nie dźwiga krzyża swojego, a idzie za mną, nie może być uczniem moim - Łukasza 14,27

Awatar użytkownika
Rut
Moderatorka

Postautor: Rut » 24 maja 2017, 17:02

I powiesz w owym dniu:
Dziękuję ci ,Panie,gdyż gniewałeś się wprawdzie na mnie,lecz gniew twój ustał i pocieszyłeś mnie. Oto,Bóg zbawieniem, moim! Zaufam i nie będę się lękał : gdyż Pan jest mocą moja i zbawieniem moim. Izaj 12.1-2
Temu,którego umysł jest stały,zachowujesz pokój,pokój mówię,bo tobie zaufał .Izaj 26.3

Małpka
Nowonarodzony/a: Nie

Postautor: Małpka » 26 listopada 2017, 05:21

11 Sprawiedliwy się cieszy, kiedy widzi karę,
myje swoje nogi we krwi niegodziwca9.

(Psalm 58:11) ach

Małpka
Nowonarodzony/a: Nie

Postautor: Małpka » 01 grudnia 2017, 05:31

(1) Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą występnych, nie wchodzi na drogę grzeszników i nie siada w kole szyderców, (2) lecz ma upodobanie w Prawie Pana, nad Jego Prawem rozmyśla dniem i nocą. (3) Jest on jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą, które wydaje owoc w swoim czasie, a liście jego nie więdną: co uczyni, pomyślnie wypada. (4) Nie tak występni, nie tak: są oni jak plewa, którą wiatr rozmiata. (5) Toteż występni nie ostoją się na sądzie ani grzesznicy - w zgromadzeniu sprawiedliwych, (6) bo Pan uznaje drogę sprawiedliwych, a droga występnych zaginie. (Psalm 1)

Wróć do „Biblia”