Katolicki charyzmatyk John Bashobora

Mariawici, Kościół Grekokatolicki, Starokatolicyzm, Polskokatolicyzm, obrządek zachodniosyryjski, Sedoprywacjonizm, Kościoły antiocheńskie, Kościoły Katolicko Reformowane, Kościoły chaldejskie, Anglokatolicyzm, Liberalny Kościół Katolicki, Amerykański Kościół katolicki,
Brazylijski Katolicki Kościół Apostolski,nurt płocki mariawitów, Kościoły utrechckie, Bractwo św. Jozafata,
nurt felicjanowski mariawitów, Kościoły aleksandryjskie, Prawdziwy Kościół Katolicki, Kościół Rzymskokatolicki Świętej Tradycji Apostolskiej, Kościoły greckokatolickie, Bractwo św. Piusa X, Kościół Palmariański, Kościół Rzymskokatolicki Michała I, obrządek maronicki, Sedewakantyzm,Kościół Rzymskokatolicki,
Patriotyczne Stowarzyszenie Katolików Chińskich, Kongregacja Maryi Niepokalanej Królowej, Tradycyjny Kościół Katolicki, Ruch Tradycyjnych Katolików, Kościół ormiański, Bractwo Świętego Piusa V, Bractwo Świętego Jana
Awatar użytkownika
Loreena

Re: Katolicki charyzmatyk John Bashobora

Postautor: Loreena » 17 maja 2017, 22:29

W życiu nie widziałam jak jeszcze chadzałam na sluby do krk żeby dostali wino. To mnie zszokowałeś.

Nawet się nie kryjesz, że porównujesz Jezusa do Słońca, gdzie kult Słońca ciągnął się od Egiptu (Ra) przez rzymskiego Mitrę aż do dziś patrz Wasze monstrancje solarne z półksiężycem w środku. Słońce nie było aż tak ważne żeby je pierwsze stworzyć, Najpierw Bóg stworzył Niebo i Ziemię.
Wasi biskupi noszą mitrę https://pl.wikipedia.org/wiki/Mitra_(na ... %C5%82owy), która wygląda zupełnie jak nakrycie głowy u kapłana bożka Dagona https://www.bibliotecapleyades.net/imag ... 138_01.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/23 ... 462889.jpg

Sędziów 16:23
A gdy książęta filistyńscy zebrali się, aby złożyć swojemu bogu Dagonowi wielką ofiarę całopalną z tej radosnej przyczyny, mówili: Wydał nasz bóg w nasze ręce Samsona, naszego wroga.

Mitraizm: Jako bóstwo solarne Mitra odbierał cześć w niedzielę, dzień słońca (łac. Dies solis), stąd w językach europejskich: niem. Sonntag, ang. Sunday). Raz w roku wyznawcy składali mu w ofierze byka. Dwa największe święta obchodzone były:

w dniu narodzin Sol Invictus (25 grudnia, dzień przesilenia zimowego),
w dniu zmartwychwstania Mitry (dzień wiosennego zrównania dnia z nocą).

Czcicie królową nieba, która niby zrzuciła szatana z tronu i strasznie się jej boi. Bóg nienawidzi czczenia kogoś poza Nim:

"Lecz ty nie wstawiaj się za tym ludem i nie zanoś za nim błagania ani modlitwy, i nie nalegaj na mnie, gdyż cię nie wysłucham! (17) Czy sam nie widzisz, co oni robią w miastach judzkich i na ulicach Jeruzalemu? (18) Dzieci zbierają drwa, a ojcowie rozniecają ogień; kobiety ugniatają ciasto, aby wypiekać placki dla królowej niebios, cudzym bogom wylewa się ofiary z płynów, aby mnie obrażać. (19) Czy mnie tym obrażają - mówi Pan - czy nie raczej samych siebie ku zawstydzeniu własnemu? (20) Dlatego tak mówi Wszechmocny Pan: Oto mój gniew zawzięty wyleje się na to miejsce, na ludzi i na bydło, na drzewa polne i na płody rolne - płonąć będzie i nie zgaśnie" (Jer. 7:16-20).

Centralne miejsce na tzw. Placu Świętego Piotra zajmuje egipski obelisk. "Egipcjanie wierzyli, że ich najważniejszy bóg Ra, będący uosobieniem słońca, mieszka właśnie w obeliskach. Z tego też powodu przed świątyniami Ra nie było często żadnych posągów kultowych poza obeliskami[3]. Każdy obelisk jest więc niejako wizerunkiem boga Ra."

To są uczynki nikolaitów, których Pan nienawidzi.
Jeruzalem, Jeruzalem! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani! Ile razy chciałem zgromadzić twoje dzieci, jak ptak swe pisklęta zbiera pod skrzydła, a nie chcieliście. Oto wasz dom zostanie wam pusty.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Postautor: Samolub » 17 maja 2017, 23:00

Katol pisze:
17 maja 2017, 20:25
Każdy rozgarnięty katol wie, że we mszy ślubnej para młoda przyjmuje pod dwiema postaciami. W każdej parafii.
:psotek8:

Poprosze o jakiś film, czyli żeby się napić wina trzeba się ożenić w KRK :?:
Katol, a znasz patent na to by spożyć pseudo "pasche" u ŚJ :?: tak coby ich nie zgorszyć, raz przyszedłem do nich...

Jem, pije a oni wielkie oczy na mnie :strach:
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Katol

Postautor: Katol » 17 maja 2017, 23:07

https://www.youtube.com/watch?v=S-LozN9Guvo

Proszę, oto filmik ze ślubu, 23:30 łykają oboje z kielicha.
Dziecko Maryi; Dwudziesty Piąty;

Awatar użytkownika
przemko

Postautor: przemko » 17 maja 2017, 23:21

Ja bylem u nich na pamiatce. Mysle ze bez problemu mozesz u nich spozyc.
Kalwinizm jest fałszywą nauką.
Szukamy readaktorów na stronę Apologia Polska
Aplikacja społecznościowa do ewangelizacji na mieście in progress

Panda
Moderatorka

Postautor: Panda » 17 maja 2017, 23:26

Samolub pisze:
17 maja 2017, 23:00
Katol, a znasz patent na to by spożyć pseudo "pasche" u ŚJ :?: tak coby ich nie zgorszyć, raz przyszedłem do nich...

Jem, pije a oni wielkie oczy na mnie :strach:
Padłam, cały Ty xD ^^
Chciałabym zobaczyć ich miny - bezcenne hahaha
Pojawił się taki jeden, nie wiadomo skąd i to od razu z klasy niebiańskiej - z numerkiem 144 000 :duch:
Albo byli też wstrząśnięci do głębi za Twoje samozwańcze przypisanie się do partii wybranych :owieczka:

Awatar użytkownika
Loreena

Postautor: Loreena » 17 maja 2017, 23:29

http://i.imgur.com/MJLxV.jpg John Paul 2 i kapłanka Sivy.
Zdjęcia zrobione na zgromadzeniu w Delhi na stadionie Indiry Gandhi.

John Paul 2 całuje Koran
https://allthechildrenoflight.files.wor ... =565&h=423

http://www.mostholyfamilymonastery.com/ ... Temple.jpg
John Paul II in the Buddhist Temple in Bangkok, Thailand, May 10, 1984.

http://www.mostholyfamilymonastery.com/ ... oo1986.jpg Animiści
JP2: “Particularly noteworthy was the prayer meeting at the sanctuary of Our Lady of Mercy at Lake Togo where, for the first time, I also prayed with a group of Animists.” (L’Osservatore Romano, August 26, 1985, p. 9.)

Nazwa „Watykan” pochodzi od łacińskiego vaticinius, vaticinia, vaticinium oznaczającego proroczy, przepowiadający przyszłość, wieszczy, wróżebny. Pokrewny wyraz został użyty m.in. w Wulgacie, księga Nehemiasza 6:12:

et intellexi quod Deus non misisset eum sed quasi vaticinans locutus esset ad me et Tobia et Sanaballat conduxissent eum

Przeniknąłem bowiem: Nie Bóg go posłał, lecz on wypowiedział to proroctwo o mnie, ponieważ go przekupili Tobiasz wraz z Sanballatem.

Także słowo vates oznacza wieszcza. Drugi człon nazwy pochodzi od łacińskiego canto, -are – śpiewać, grać, wieszczyć. Vaticanus mogło więc oznaczać także Miejsce wróżbitów lub Miejsce prorocze. Określenie pochodzi zapewne od wróżbiarzy, którzy oferowali w tym miejscu swoje usługi starożytnym Rzymianom. W Rzymie istniał też, według świętego Augustyna, kult boga Vaticanusa odpowiedzialnego za kwilenie niemowląt.

Nazwa państwa pochodzi od wzgórza na prawym brzegu Tybru, w zachodniej części Rzymu, gdzie była etruska osada zwana „Vatica” albo „Vaticum”. Nazwą Watykan (Pola Watykańskie) określano płaski obszar między Tybrem oraz wzgórzami Janiculum i Monte Mario.

Nazwę „Państwo Watykańskie” wymyślił Benito Mussolini, strona kościelna proponowała nazwę „Roma vaticana” (Rzym watykański) podczas negocjacji traktatu laterańskiego w 1929 roku.
Jeruzalem, Jeruzalem! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani! Ile razy chciałem zgromadzić twoje dzieci, jak ptak swe pisklęta zbiera pod skrzydła, a nie chcieliście. Oto wasz dom zostanie wam pusty.

Awatar użytkownika
przemko

Postautor: przemko » 17 maja 2017, 23:32

Loreena, jesli masz jakis folder z tymi wszystkimi notatkami na temat religii katolickiej, prosze o udostepnienie. Poki co wszystko kopiuje i wrzucam w evernote : p
Kalwinizm jest fałszywą nauką.
Szukamy readaktorów na stronę Apologia Polska
Aplikacja społecznościowa do ewangelizacji na mieście in progress

Panda
Moderatorka

Postautor: Panda » 17 maja 2017, 23:40

Katol pisze:
15 maja 2017, 21:06
To już było. Oczywiście wszyscy wierni mogą przyjmować Jezusa po Dwiema Postaciami, a nie robi się tego ze względu na wielość przystępujących do Komunii.
Wielość nie może być usprawiedliwieniem, nie wypełniacie słów Pana Jezusa o spożywaniu krwi i ciała ... Kiedyś spożywałam u Was opłatek maczany w winiaczu - wychodzi dużo taniej niż gdyby każdy miał sobie zdrowo gulnąć z kielicha :wino:

P.S. Ile osób - pi razy drzwi - co niedzielę w K Rz-K przystępuje do komunii?

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Postautor: Samolub » 17 maja 2017, 23:43

Panda pisze:
17 maja 2017, 23:26
Padłam, cały Ty
Chciałabym zobaczyć ich miny - bezcenne hahaha
Pojawił się taki jeden, nie wiadomo skąd i to od razu z klasy niebiańskiej - z numerkiem 144 000
Albo byli też wstrząśnięci do głębi za Twoje samozwańcze przypisanie się do partii wybranych
:niemowa: :ślepy: :głuchy:
Loreena pisze:
17 maja 2017, 23:29
http://i.imgur.com/MJLxV.jpg John Paul 2 i kapłanka Sivy.
Zdjęcia zrobione na zgromadzeniu w Delhi na stadionie Indiry Gandhi.

John Paul 2 całuje Koran
https://allthechildrenoflight.files.wor ... =565&h=423
Namaściła go :?:
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Loreena

Postautor: Loreena » 17 maja 2017, 23:48

Myślisz, że wiem co mu zrobiła? Dałbys na siebie nałożyć rękę kapłance jakiegoś bóstwa? Bo ja nie, a nie jestem "wielkim papieżem".

Wróć do „Katolicyzm”