Intencje modlitewne - wakacje

Awatar użytkownika
kierunkowskaz
Moderator
Posty: 283
Rejestracja: 11 lutego 2017, 21:34
Płeć: Mężczyzna

Intencje modlitewne - wakacje

Postautor: kierunkowskaz » 09 sierpnia 2017, 08:19

Módlmy się do Pana we wszystkich wspomnianych wcześniej, bo wierzymy, że "mieszka w was Duch Tego, który Jezusa wskrzesił z martwych, to Ten, co wskrzesił Chrystusa z martwych, przywróci do życia wasze śmiertelne ciała mocą mieszkającego w was swego Ducha."

Módlmy się, za naszą siostrę w Chrystusie, która uwikłała się w niejasne, często destruktywne relacje. Niech ten, który „Nasze choroby nosił, nasze cierpienia wziął na siebie (…) on zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia, a jego ranami jesteśmy uleczeni.” Uleczy naszą siostrę i pomoże jej w podjęciu decyzji, które On uzna za słuszne.

Módlmy się za nas, administratora i moderatora tego forum, którzy przebywamy obecnie w Holandii, aby Pan był łaskaw nam dopomóż w pracy, bronił nas i strzegł przed wrogo nastawionymi ludźmi i nie dopuścił byśmy zaniedbali relacje z nim w ten czas. Dodawaj nam sił w ten niespokojny czas bo wierzymy - "Ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą”.

Panie, prosimy Cię za nasz kraj w te niespokojne dni, błogosław i strzeż nas wszystkich, dodawaj nam wiary, wykorzystuj nas jako swoje narzędzie świadczące wśród ludzi, że ty jesteś Miłością. "A o cokolwiek prosić będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu. 14 O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię."
https://www.youtube.com/watch?v=bl3yZISIVso :)

Obrazek

Wróć do „Grupa modlitewna H&Ch”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość