Intencje Modlitewne 18.05.2017

Awatar użytkownika
kierunkowskaz
Moderator

Intencje Modlitewne 18.05.2017

Postautor: kierunkowskaz » 18 maja 2017, 22:01

Panie, ty dałeś nam obietnicę "A o cokolwiek prosić będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu." Wierzymy, że ty wysłuchujesz wszystkich naszych próśb dlatego w imieniu Syna twojego Jezusa Chrystusa, błagamy Cię:

O zdrowie dla naszej siostry, która zmaga się z nowotworem jelita grubego, aby miłosierny Pan wsparł ją i jej najbliższych w tych trudnych dla nich chwilach.

Ty Panie nikogo nie odtrącasz. Ty nie chcesz śmierci grzesznika, ale tego by się nawrócił i miał żywot wieczny. Proszę cię ratuj mojego przyjaciela, który nie mogąc pogodzić się ze swoim homoseksualizmem, odchodzi coraz dalej od Ciebie. Nie poczytuj mu zła jakie popełnia i poślij do Niego swe sługi.

Módlmy się by Pan tchnął Ducha w małżeństwo naszej siostry, aby jej mąż poznał dobro Boga, a jej dziecko zostało zachowane od życia w kłamstwie grzechu.

Panie ty uwolniłeś kobietę od siedmiu demonów. Prosimy byś uwolnił Natalię od wpływów złego ducha, w które wpadła poprzez zainteresowanie buddyzmem i parapsychologią. Ty wywyższyłeś swojego Syna, i darowałeś mu imię ponad wszelkie imię, aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych. W imię Jezusa Chrystusa prosimy Cię, by ta dziewczyna została oczyszczona, byś ukrócił wpływ jaki ma na nią i ludzi z jej otoczenia szatan.

Prosimy cię za nas wszystkich, abyśmy wspólnie wszyscy w zgodzie i jedności mogli świadczyć o twojej chwale i dziękować ci za okazane nam dobro.

"Bóg, czyż nie weźmie w obronę swoich wybranych, którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał w ich sprawie? Powiadam wam, że prędko weźmie ich w obronę"

Obrazek

Amen

Panda
Moderatorka

Re: Intencje Modlitewne 18.05.2017

Postautor: Panda » 18 maja 2017, 23:27

Obrazek

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Postautor: Samolub » 18 maja 2017, 23:47

Jest moc ^^
Amen :!:
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Panda
Moderatorka

Postautor: Panda » 21 maja 2017, 20:31

Mam przyjemność być obserwatorem pierwszych pozytywnych drgnięć w sprawach podlegających powyższym omodleniom. Chwała Bogu!

Awatar użytkownika
Rut
Moderatorka

Postautor: Rut » 21 maja 2017, 21:17

ja nie widzę żadnych propozycji modlitewnych

Wróć do „Grupa modlitewna H&Ch”