Intencje Modlitewne 25.05.2017

Awatar użytkownika
kierunkowskaz
Moderator
Posty: 283
Rejestracja: 11 lutego 2017, 21:34
Płeć: Mężczyzna

Intencje Modlitewne 25.05.2017

Postautor: kierunkowskaz » 25 maja 2017, 22:17

W imieniu tego, któremu dano imię ponad wszelkie imię, w imię Jezusa Chrystusa błagamy cię Panie, usłysz naszych modlitw.


Ty Panie nikogo nie odtrącasz. Ty nie chcesz śmierci grzesznika, ale tego by się nawrócił i miał żywot wieczny. Ty dałeś memu przyjacielowi łaskę poznania ciebie, ty sprawiłeś, że znów zapragnął ciebie, znasz jego duszę, wiesz, że nie potrafi poradzić sobie z przeciwnościami. Błagam cię ratuj go! I oby to słowo, które do niego skierowałeś nie zostało rzucone między ciernie ale wydało plon.

Boże, ty daj siłę wytrwać w wierze memu przyjacielowi, zasiej w jego sercu pewność, że nawet gdy wszyscy się od niego odwrócą, a rodzina opuści, zawsze może liczyć na twoją pomoc i wierzących.

Prosimy też za pewną osobę, która zmaga się z licznymi problemami natury duchowej, psychicznej, egzystencjalnej. Aby Pan Bóg uwolnił ją całkowicie od wszelkich opresji demonicznych, zaburzeń, uzależnień, uczynił całkowicie nowym, wolnym, zdrowym, pełnym Ducha Świętego i Jego owoców stworzeniem w Jezusie Chrystusie. Aby Pan Bóg tak pokierował i pobłogosławił jego życie by podobało się Jemu i było na Jego chwałę.

Módlmy się by Pan tchnął Ducha w małżeństwo naszej siostry, aby jej mąż poznał dobro Boga, a jej dziecko zostało zachowane od życia w kłamstwie grzechu.

Panie ty uwolniłeś kobietę od siedmiu demonów. Prosimy byś uwolnił pewną dziewczynę i wszystkie osoby jakie dotknęło jej postępowanie od wpływów złego ducha, w które wpadła poprzez zainteresowanie buddyzmem i parapsychologią. Ty wywyższyłeś swojego Syna, i darowałeś mu imię ponad wszelkie imię, aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych. W imię Jezusa Chrystusa prosimy Cię, by ta dziewczyna została oczyszczona, byś ukrócił wpływ jaki ma na nią i ludzi z jej otoczenia szatan.

Prosimy za wszystkich chrześcijan dotkniętych depresją, niech każdego dnia znajdują pociechę w twoich słowach.

Ty powiedziałeś, "na chorych kłaść będą ręce, a ci odzyskają zdrowie", prosimy za naszą siostrę dotkniętą zaburzeniami osobowości, i za naszego brata, który zmaga się z nowotworem. Ty dodawaj im sił, prowadź każdego dnia i pomóż zwyciężyć cierpienie. Odpędź od nich wszystkie złe myśli i postaw na ich drodze ludzi którzy zaprowadzą ich do pełni szczęścia z Tobą.

Przez Miłość - Jezusa Chrystusa, wysłuchaj nas Panie. Niech się szerzy twoja chwała Boże i dziękczynienie za twe liczne dzieła :)

Obrazek

Wróć do „Grupa modlitewna H&Ch”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość