Pastor rzucony na pastwe krokodylów

Rozmowy o wierze
Awatar użytkownika
Duzymis

Pastor rzucony na pastwe krokodylów

Postautor: Duzymis » 14 maja 2017, 17:45

Awatar użytkownika
Florian

Re: Pastor rzucony na pastwe krokodylów

Postautor: Florian » 14 maja 2017, 18:13

Tak to jest, prawdziwa wiara sprawi, że zostaniesz zeżarty, ale inni i tak powiedzą, że to fake news
Pewnie do spowiedzi nie chodził :diabeł:

Awatar użytkownika
Loreena

Postautor: Loreena » 14 maja 2017, 19:25

Mogę się dowiedzieć co Was, katolików, tak przyciąga na protestanckie fora?

Duch Święty nie jest na posyłki. Nie znam dokładnie sprawy, tutaj jest bardzo lakoniczny opis, a strony tego kościoła Saint Of The Last Days nawet znaleźć nie mogę. News z marca. Ciekawi mnie czy to w ogóle prawda.
Jeruzalem, Jeruzalem! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani! Ile razy chciałem zgromadzić twoje dzieci, jak ptak swe pisklęta zbiera pod skrzydła, a nie chcieliście. Oto wasz dom zostanie wam pusty.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Postautor: Samolub » 14 maja 2017, 19:34

On Ci już nie odpowie bo skończył z perm banem.

Dużymiś i Florian to jedna osoba, niedość że multikonta to jeszcze troluje, przeklina i straszy belzebubem na sb.

Nie wiem czy Florian jest Katolikiem, bliżej mu do satanizmu, rozmawia z demonami. Bawi go to że krokodyl zabił Pastora Afrykańskiego bo to pokazuje potęgę szatana. Niestety stan psychiczny i duchowy polskiej młodzieży sięga już odmętów piekielnych.

Jest wysyp opętań chyba od paru lat.
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Smerfetka

Postautor: Smerfetka » 14 maja 2017, 20:24

Florian co ty zabawnego w tym widzisz że zmarł człowiek, który postąpił lekkomyślnie. Setki/tysiące ludzi ginie od ataku dzikich zwierząt w Afryce, skąd ten jad wobec Chrześcijan się bierze?

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 14 maja 2017, 21:28

Loreena pisze:
14 maja 2017, 19:25
Duch Święty nie jest na posyłki. Nie znam dokładnie sprawy, tutaj jest bardzo lakoniczny opis, a strony tego kościoła Saint Of The Last Days nawet znaleźć nie mogę. News z marca. Ciekawi mnie czy to w ogóle prawda.
Też szukałem i nieznalazłem takiego kościoła, brzmi jak odmiana mormonizmu. Oni Pastorów nie mają, a Starszych i Prezydentów :rozbawiony:

Jak dla mnie to może być równie dobrze kaczka dziennikarska lewicy zachodniej bądz polskich komunistów, a oni piszą takie bzdury na swoich portalach że ich czytelnik za granicą może być uznany za schizofrenika bo mija się z rzeczywistością.

Może to być też działalność islamistów którzy podkopują chrześcijaństwo w czarnej Afryce, a tam nie ma przelewek mordują jak leci i szerzą Islam na południe od Sahary. Wszystko po to by tylko podkopać Chrześcijaństwo, znaleźć skrajności.

Lepiej popatrz na islam, lewice czy komunizm. W Arabi Saudyjskiej było kilka głów uciętych po tym jak spadł śnieg i ludzie ulepili bałwany czy inne figurki to było tam uznane za świętokradztwo. Albo jak kobietę stracono w Pakistanie bo wyszła do sklepu podczas nieobecności męża.

Nawet jeśli był taki czarny Pastor który trochę źle zinterpretował Pismo i chciał spróbować chodzić po wodzie to nie wiem co w tym zabawnego że przez nieostrożność zapuścił się w rzekę w której grasowały krokodyle. To chyba nic zabawnego, nawet jeśli wykazał się lekkomyślnością i płytkim postrzeganiem wiary nic nie tłumaczy ludzi którzy mają z tego ubaw bądz wykorzystują takie zjawisko jak ataki dzikich zwierząt na ludzi za przejaw siły belzebuba jak to Florian na czacie naszym opisywał ciesząc się. Piana pewnie z pyska mu ciekła.

Lepiej zastanówcie się prześmiewcy marni nad sobą samymi.
Samolub
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Loreena

Postautor: Loreena » 15 maja 2017, 10:03

Całe szczęście, że go zbanowałeś. Trzeba się modlić za tego Floriana.
Jeruzalem, Jeruzalem! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani! Ile razy chciałem zgromadzić twoje dzieci, jak ptak swe pisklęta zbiera pod skrzydła, a nie chcieliście. Oto wasz dom zostanie wam pusty.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 15 maja 2017, 15:13

Miał 4 ostrzeżenia, multikonto, przeklinał na czacie, straszył belzebubem i trollował. Trudno było podjąć inną decyzje, IP też ma zbanowane.
Samolub

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Smerfetka

Postautor: Smerfetka » 15 maja 2017, 20:32

A nie mówiłam, że ten Florian to manipulant biadający nad swym losem.

Awatar użytkownika
Rut
Moderatorka

Postautor: Rut » 16 maja 2017, 20:42

Dobrze,że pilnujesz Samolub forum ,trzeba być czujnym. Na początku udawał kogoś innego.

Wróć do „Życie chrześcijańskie w Chrystusie”