Niebezpieczne oszustwa i manipulacje w kościele

Rozmowy o wierze
Awatar użytkownika
Rut
Moderatorka

Re: Niebezpieczne oszustwa i manipulacje w kościele

Postautor: Rut » 08 marca 2017, 19:39

Masz rację siostro. Początki nieraz są wyboiste,ale jeżeli ktoś jest Bożym Dzieckiem to Bóg to wyprostuje. Biblia mówi "nie zbaczajcie ani na prawo ani na lewo",skrajności mogą być niebezpieczne. Wszystko zależy dlaczego coś czynimy,a że serce jest najbardziej oszukańcze ,to możemy nieraz nie wiedzieć. Myślę tutaj o sobie. Byłam w dobrym zborze,dobrze mnie traktowali,ale chyba szukałam wrażeń,chciałam być lepsza od innych. Trzeba badać swoje serce,bo jeśli nie... Dzięki Bogu mój pastor to Boży człowiek,nie zamknął mi drogi do powrotu i jest w dobrym miejscu,to moje miejsce i wiem o tym. Buduję się tam,pomagają mi jeśli jest taka potrzeba i cieszę się,że Bóg pozwolił mi wrócić.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Postautor: Samolub » 08 marca 2017, 20:06

Okazja czyni złodzieja, to że ktoś widział złodzieja bo była okazja nie znaczy że jak jej nie ma nie kręcą się wilki :)
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Rut
Moderatorka

Postautor: Rut » 08 marca 2017, 20:33

tak na wilki trzeba uważać

Wróć do „Życie chrześcijańskie w Chrystusie”