Stopnie dręczeń demonicznych

Awatar użytkownika
Loreena

Re: Stopnie dręczeń demonicznych

Postautor: Loreena » 01 grudnia 2017, 13:37

Proszę Państwa tak właśnie działają Świadkowie Jehowy, @Małpka nim nie jest, ale trolling na podstawie ich doświadczeń uprawia.
Samo cytowanie połowy tego co napisałam obnaża Twój sposób czytania Biblii, rozumowania i naciągania jak gumy w majtkach Słowa Bożego.
Jesteś troll, świetnie to widać w powyższym. Gdybym dalej była opem to dostałbyś kicka z forum więc świętuj :D
Odezwij się do mnie jak znajdziesz braci i siostry, którzy poświadczą Twoje zmienione serce, bo gadać to sobie możesz. Do pracy byś się wziął.
Małpka pisze:
01 grudnia 2017, 13:33
żeby mieć "kolor".
Żeby móc pomóc w większym stopniu
a nawet z kolorem negowałem
tą herezje tylko inteligentnie :P
Ojcem kłamstwa jest diabeł.
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2017, 13:40 przez Loreena, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeruzalem, Jeruzalem! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani! Ile razy chciałem zgromadzić twoje dzieci, jak ptak swe pisklęta zbiera pod skrzydła, a nie chcieliście. Oto wasz dom zostanie wam pusty.

Małpka

Postautor: Małpka » 01 grudnia 2017, 13:39

Odezwij się do mnie ? O.o Dobrze się czujesz?
Wybacz,ale wzorem lewitów interesują mnie tylko dziewice ;)
To ty pleciesz o wszystkim tylko nie o tym co trzeba,a w porywie bezmyślności zanegowałaś trójce-hahahaha

Awatar użytkownika
Loreena

Postautor: Loreena » 01 grudnia 2017, 13:42

Nie zanegowałam Trójcy tylko napisałam, że nie udowodnię Ci jej tak jakbyś chciał czytaj "Ja Pan mówię, że jestem troisty".
Wpadasz już w obłęd, że taki regres w czytaniu ze zrozumieniem postępujący prezentujesz? Przewietrz się może trochę, ładny dzień.
Dziewica czy nie, raczej ciężko będzie żebyś znalazł jakąś chętną kobietę chyba że ją też okłamiesz w związku z tym, co wyznajesz jak ludzi z .info.
Jeruzalem, Jeruzalem! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani! Ile razy chciałem zgromadzić twoje dzieci, jak ptak swe pisklęta zbiera pod skrzydła, a nie chcieliście. Oto wasz dom zostanie wam pusty.

Małpka

Postautor: Małpka » 01 grudnia 2017, 13:46

Napisałaś NIE DA SIĘ WYBRONIĆ czyli nie jest to nauka oparta na Piśmie i tyle.
A jak się czegoś nie da rady oprzeć klarowanie na Piśmie to się nie głosi i tyle.
Tym bardziej nie wyzywa kogoś i nie prześladuje bo nie wierzy w naukę
wyssaną z heretyckiego brudnego palucha kiedy obala te załości
z palcem w nosie.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Nowonarodzony/a: Tak

Postautor: Samolub » 01 grudnia 2017, 14:02

@Małpa
Jasne.
Demon ślepoty.
Demon epilepsji.
Demon obłędu,schizofrenii itd.
Ręce opadają kiedy czytam takie bzdury.
Choroby mogą być, nie muszą być efektem działania demonów.

15 Gdy przyszli do Jezusa, ujrzeli opętanego, który miał w sobie "legion", jak siedział ubrany i przy zdrowych zmysłach.
Wąż nażarł się pewnie wcześniej z drzewka stąd ten "spryt" :P
Tak myślę,bo na to wskazuje kontekst jak i reszta Pisma.
14 Gdy Jezus przyszedł do domu Piotra, ujrzał jego teściową, leżącą w gorączce. 15 Ujął ją za rękę, a gorączka ją opuściła. Wstała i usługiwała Mu. 16 Z nastaniem wieczora przyprowadzono Mu wielu opętanych. On słowem wypędził złe duchy i wszystkich chorych uzdrowił. 17 Tak oto spełniło się słowo proroka Izajasza:
On wziął na siebie nasze słabości
i nosił nasze choroby.

Jezus zgromił((epitimao) demona (Łk.4;35)
I stanąwszy nad nią, zgromił(epitimao) gorączkę, i ta opuściła ją” (Łk. 4;39).
Nie odróżniasz choroby i uzdrowienia od opętania i wypędzania demonów?

Demony to duchy nieczyste przebywające w świecie i pozbawione ciała, żyją na płaszczyźnie duchowej, podczas gdy ludzie żyją na płaszczyźnie duchowo-fizycznej.

Poniekąd to nasi sąsiedzi, a Ty chyba nie wierzysz, że są to osobowe byty.

15 Gdy przyszli do Jezusa, ujrzeli opętanego, który miał w sobie "legion", jak siedział ubrany i przy zdrowych zmysłach.
Wąż nażarł się pewnie wcześniej z drzewka stąd ten "spryt" :P
Tak myślę,bo na to wskazuje kontekst jak i reszta Pisma.

14 Gdy Jezus przyszedł do domu Piotra, ujrzał jego teściową, leżącą w gorączce. 15 Ujął ją za rękę, a gorączka ją opuściła. Wstała i usługiwała Mu. 16 Z nastaniem wieczora przyprowadzono Mu wielu opętanych. On słowem wypędził złe duchy i wszystkich chorych uzdrowił. 17 Tak oto spełniło się słowo proroka Izajasza:
On wziął na siebie nasze słabości
i nosił nasze choroby.

Jezus zgromił((epitimao) demona (Łk.4;35)
I stanąwszy nad nią, zgromił(epitimao) gorączkę, i ta opuściła ją” (Łk. 4;39).
To że słowo epitamao określa proces ustąpienia i odparcia gorączki oraz odparcia demona nie oznacza, że gorączka to "demon gorączki" co ma czasownik do rzeczownika w tym wypadku? Równie dobrze mógłbyś stwierdzić na podstawie poniższego zdania że kot i laptop to jedno.

Wyrzucił laptopa przez okno następnie wyrzucił kota przez dzwii.

Ten sam czasownik nie określa właściwości kota czy laptopa. Ustąpienie, uzdrowienie i inne czasowniki mogą opisywać zarówno ustąpienie gorączki, demons, wojska spod murów miasta czy ustąpienie dnia na rzecz nocy.

Poziom Twojej interpretatacji Bibli i postrzegania rzeczywistości wskazuje na poważny obłęd, jest to zazwyczaj spowodowane właśnie działaniem demonicznym. To nie znaczy, że jesteś opętany, wskazuje jednak na źródło zewnętrzne błędów poznawczych, pośrednio nawet człowiek Odrodzony może być atakowany poprzez inne osoby na ktore demon ma wpływ.

Jako że do osób Nowo Narodzonych się nie wliczasz bo innaczej Duch Swiety by to poświadczył pytaniem jest tylko czy jesteś:

A) opętany
B) atakowany bezpośrednio
C) atakowany pośrednio

To że jesteś jakąś nicią połączony z demonami nie jest niczym niezwykłym bo w ich oddziaływaniu znajduje się obecnie większość planety. Po nitce można dojść do kłębka, w Twoim przypadku jednak wyraźnie odczuwalny jest duch nieczysty, który czasami się ujawnia. Nie dziwi mnie więc to że negujesz ich istnienie.

Piekło takim zjawiskom kibicuje i mają napewno niezłą radoche :) impreza trwa..
Demony największą radoche mają z wpływu na ludzką głupote i poznanie.
Żywią się strachem, negatywnymi emocjami, oszustwami etc.

Każdy grzech to dla nich pożywka, a uczta i impreza w tzw. piekle trwa w najlepsze.
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Awatar użytkownika
Loreena

Postautor: Loreena » 01 grudnia 2017, 14:06

"Nie da się obronić troistości tak, jakbyś chciał to odczytać. " - tak brzmiało zdanie Panie Troll. Żądasz znaku jak faryzeja.

Udowodniłeś póki co żeś manipulator. Sio z forum protestanckiego!

Małpka

Postautor: Małpka » 01 grudnia 2017, 14:47

Samolub,Twoja mądrość w poście "przeszyła" mą duszę.
Poczułem jak stado djabłów,demonów w sekundzie
opuściło me ciało-Masz moc chłopie-a i dzięki.

20 Tłum odpowiedział : «Jesteś opętany przez złego ducha!

18 Jeżeli was świat2 nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. 19 Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność.
Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi.
20 Pamiętajcie na słowo, które do was powiedziałem: "Sługa nie jest większy od swego pana"3. J
eżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować.

Loreen pisze:Nie da się obronić troistości tak, jakbyś chciał to odczytać. " - tak brzmiało zdanie Panie Troll
Pani Loreenko sęk w tym,że to niczego nie zmienia
bo jeśli Biblia czegoś naucza to naucza i czyjeś
chciejstwo nie ma nic do rzeczy.
A poza tym też napisałem więcej
ale nie będę się "rozdrabniał"

Ja bez problemu wykazałem,że trójca jest sprzeczna
z tym co naucza Pismo czyli,że jedynym prawdziwym Bogiem
Od Pororoków-Jezusa-po Apostołów był tylko Ojciec,a nie rzekoma trójca.
A mi przytykałaś z katolikami,widzisz oni bardziej jak Ty,tyle że nawet oni przyznają,że opierają się na tradycji-ludzkich wymysłach..

A z tymi faryzejami to sobie strzeliłaś znowu w stopę
bo nawet oni dostali znak
a ty...
Udowodniłeś póki co żeś manipulator.
Jaki koń każdy widzi ;)
Sio z forum protestanckiego!
ho ho :) nie ma sprawy ;)
Miałem i tak to zrobić wcześniej
więc spoko spełnię twoje "życzenie" ;)
Lepiej "wygonić",zbanować,wyciszyć
niewygodnego dyskutanta niż się douczyć ;)
Ok kiście się we własnym protestanckim sosie.
To i tak wy korzystaliście,a ja robiłem tylko co mogłem ;)
Kiedyś zrozumiesz Loreenko,zrozumiesz.Nawet dobrą liczbą udało mi się zamknąć licznik :P
14 Gdyby was gdzie nie chciano przyjąć i nie chciano słuchać słów waszych, wychodząc z takiego domu albo miasta, strząśnijcie
Żeby była jasność mimo wszystko życzę wam wszystkim jak najlepiej...nawrócenia.Amen i Adios

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 01 grudnia 2017, 15:08

Ktoś tu się chyba zapomina i czuje zbyt bezkarnie...
Wyznajesz herezje raz zbawiony na zawsze zbawiony? :)
Łaska nie daje immunitetu na grzeszenie
droga Lorrenko O.o Nie rozumiesz łaski..
Za obrażanie Chrześcijan otrzymujesz blokade konta na okres 24 godzin

Wyznajesz herezje i jesteś na drodze prowadzącej prosto do sheolu
z którego tylko wyjdziesz po to,a żeby usłyszeć wyrok potępienia
.(chyba,ze się nawrócisz)
§5 📢 agresywne, nieodpowiednie zachowania wobec innych osób podlegają karom forumowym

Ostrzeżenie + blokada konta na 72 godziny

Bredzisz jak potłuczona i sama się kompromitujesz-jak zwykle.
Nigdzie nie negowałem istnienia diabła,szatana,Ducha św
a tylko twoje pokręcone interpretacje,fantazje itd.
Jak wyżej, 6 godzinna blokada konta.
To raczej kobiety skaczą :) a poza tym chyba nie uważasz się za komara ? ;)

Seksizm- 12 godzinna blokada konta

Przez swoje zacietrzewienie nie tylko negujesz
naukę Bożą,ale robisz też z Boga sadystę...
No nic On cie wielka Loorenko wynagrodzi
za tą obłudę,bezmyślność,zatwardziałość.
Obrażanie innych użytkowników oraz zabawa w bożka potępiciela- 24 godzinna blokada konta
Naprawdę nie widzisz do czego prowadzi cie twoja cieleność i bożkowanie-po prostu popadasz w obrzydliwy obłęd.
O mnie się nie martw i nic nie znajdziesz bo w porównaniu do Ciebie ja nie tylko piszę,ale też czynie,a ty tylko bredzisz jak obłąkana,
Czynisz zło
Jak wyżej ostrzeżenie + 24 godzinna blokada
Ja po prostu stwierdzam fakt i uwypuklam obrzydliwości które tutaj popełniasz.
Ty za to dyszysz miłością :) dlatego latasz i bredzisz na mój temat jak obłąkana.
Trzeba wiedzieć kiedy jak się zachować i ja to doskonale wiem-spokojnie.
Obrażanie innych użytkowników oraz zabawa w bożka potępiciela- 36 godzinna blokada konta
poległaś z kretesem i masz czelność
pisać do mnie takie brednie-za grosz wstydu nie masz-nieprzemakalna.
Wsadź se swoje domysły itd sama wiesz gdzie ;) i popatrz w lustro-fee.

Wulgarne obrażanie innych użytkowników forum- Ostrzeżenie + tygodniowa blokada konta
Pewnie tacy sami bałwaniarze jak ty.
Swój swojego znajdzie.
Ja też zobaczyłem
Fuu obrzydliwość.

Znów- 12 godzinna blokada konta

Podsumowując, Małpa dostaje 3 ostrzeżenia + blokada konta do 16 grudnia 2017, choć tak naprawdę powinien dostać (bana)na, nie będziemy tolerować tego typu zachowań na forum.
Samolub
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Loreena

Postautor: Loreena » 01 grudnia 2017, 16:55

Nijak to nie cieszy. Chciałabym się tylko dowiedzieć gdzie są owoce miłości i kto w ogóle jest przez Małpę uznany za jego społeczność, bo wydaje mi się, że on po prostu obraża wszystkich dlatego, że nikt mu nie jest bratem ani siostrą, więc uważa nas za pogan, a poganie to psy...
Tak to rozumiem. W zasadzie krąg wyznający unitarianizm, brak piekła, osobowych bytów itd jest tak wąski, że chyba nie ma w ogóle jak dać owocu miłości do braci i sióstr. A co z "miłujcie nieprzyjaciół", "błogosławcie im? Pozostaje kwestią otwartą, może się 16 grudnia dowiemy.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 01 grudnia 2017, 18:43

Loreena pisze:
01 grudnia 2017, 16:55
Nijak to nie cieszy. Chciałabym się tylko dowiedzieć gdzie są owoce miłości i kto w ogóle jest przez Małpę uznany za jego społeczność,
Nie wiem, ja ich po prostu w tym człowieku nie widze.
Loreena pisze:
wydaje mi się, że on po prostu obraża wszystkich dlatego, że nikt mu nie jest bratem ani siostrą, więc uważa nas za pogan, a poganie to psy...
Myślę, że chciałby być nauczycielem, ale kiedy dostrzega brak uczniów którzy mu przyklasną odzywa się w nim przewrotna natura.
Loreena pisze:
Tak to rozumiem. W zasadzie krąg wyznający unitarianizm, brak piekła, osobowych bytów itd jest tak wąski, że chyba nie ma w ogóle jak dać owocu miłości do braci i sióstr.
Mylisz się, On wyznaje system hierarchiczny nauczyciel-uczeń więc nie chce pozyskać braci czy siostry a wyznawców uznających go za przedstawiciela YHWH na ziemi.

Dla niepoznaki na potrzeby pozyskania wyznawców uznaje bóstwo Jesusa.
Loreena pisze:
A co z "miłujcie nieprzyjaciół", "błogosławcie im? Pozostaje kwestią otwartą, może się 16 grudnia dowiemy.
Powodzenia ^^'
Samolub

Obrazek Obrazek

Wróć do „Opętania, opresje demoniczne”