Stopnie dręczeń demonicznych

Awatar użytkownika
Loreena

Re: Stopnie dręczeń demonicznych

Postautor: Loreena » 01 grudnia 2017, 12:51

Byłeś? Będziesz? Nie wiesz, bo nie wierzysz w nieutracalność swego zbawienia. Ani piekło, więc nawet nie będziesz, możesz być jedynie zniszczony na wieki jeśli nie dotrwasz. Tak powinieneś napisać żeby nie mieszać w głowach czytającym te wypociny chrystodelfiańskie.

Według mnie oczywiście będziesz istnieć niestety w piekle wiecznym zgotowanym diabłu osobowemu i jego świcie jeśli się nie nawrócisz do prawdziwego Pana Jezusa.
Nazwałeś mnie bałwochwalcą, bo pisałam, że jest Bogiem wespół z Ojcem i Duchem, a potem sam piszesz, że masz niby społeczność z Jezusem przez Ducha.
Jak to możliwe nie wierzyć, że Duch Święty jest Bogiem, a przez Niego mieć społeczność z Panem Jezusem? Jeżeli dla Ciebie Ojciec i Duch to to samo, a nie dwie odrębne postaci to z kolei Ojciec jest u Ciebie pośrednikiem do Syna po Jego prawicy, a powinno być odwrotnie. Jezus jest w niebie, ale w Dniu Pięćdziesiątnicy posłał Ducha Świętego do Eklezji, bo taki był odwieczny plan żeby Kościół miał społeczność z troistym Bogiem i na tym polega progres objawienia, którego Ty nie kumasz, bo dla Ciebie Stare Przymierze jest aktualne i nie widzisz tego.
Jeruzalem, Jeruzalem! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani! Ile razy chciałem zgromadzić twoje dzieci, jak ptak swe pisklęta zbiera pod skrzydła, a nie chcieliście. Oto wasz dom zostanie wam pusty.

Małpka
Nowonarodzony/a: Nie

Postautor: Małpka » 01 grudnia 2017, 13:00

Byłeś? Będziesz?
Nie pisałem nic o zbawieniu i to nie miało nic wspólnego z Delfianami
którzy trochę błądzą,ale i tak przerastają każdego protestanta
a ciebie by zjedli na śniadanie bez popitki :)
Według mnie oczywiście będziesz istnieć niestety w piekle wiecznym zgotowanym diabłu osobowemu i jego świcie jeśli się nie nawrócisz do prawdziwego Pana Jezusa.
Przez swoje zacietrzewienie nie tylko negujesz
naukę Bożą,ale robisz też z Boga sadystę...
No nic On cie wielka Loorenko wynagrodzi
za tą obłudę,bezmyślność,zatwardziałość.
Jak to możliwe nie wierzyć, że Duch Święty jest Bogiem
Tak samo jak ty nie wierzysz,że twój duch jest osobnym człowiekiem.
Naprawdę twój poziom jest "porażający"
Boję się :)
Kościół
No kościół wierzy w trynitarnego bożka
a Izrael Boży wierzy w jedynego Boga
którym jest tylko Ojciec-fantazjujesz.

Awatar użytkownika
Loreena

Postautor: Loreena » 01 grudnia 2017, 13:01

A z którego pokolenia Izraela jesteś?

Przecież nie masz żadnej eklezji, zmieniło się coś od zeszłego roku, łamiesz chleb i dzielisz z kimś kielich? Żydzi Mesjanistyczni wierzą zupełnie inaczej niż Ty nawet z tym Izraelem prawdziwym byś miał problem się dogadać.
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2017, 13:12 przez Loreena, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeruzalem, Jeruzalem! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani! Ile razy chciałem zgromadzić twoje dzieci, jak ptak swe pisklęta zbiera pod skrzydła, a nie chcieliście. Oto wasz dom zostanie wam pusty.

Małpka

Postautor: Małpka » 01 grudnia 2017, 13:06

Duchowego ;)

Awatar użytkownika
Loreena

Postautor: Loreena » 01 grudnia 2017, 13:07

Hehehe mogłam się domyślić. Duchowy Izrael :D

Małpka

Postautor: Małpka » 01 grudnia 2017, 13:16

Prawdopodobnie każdy zbawiony zostanie "zaliczony" symbolicznie do któregoś konkretnego
bo o tym mówi np Objawienia,ale konkretów jeszcze nie mam
więc tak ujęcie sprawy było "najbezpieczniejsze"

Do tej wypociny wyżej to ci napiszę że żałosne to bardzo.
Starasz się w swoim zacietrzewieniu wejść w moją prywatę.
Nie wstyd ci tak?Co z ciebie za niewiasta?gdzie twoja pobożność i inne atrybuty pobożnej kobiety?No gdzie?
Naprawdę nie widzisz do czego prowadzi cie twoja cieleność i bożkowanie-po prostu popadasz w obrzydliwy obłęd.
O mnie się nie martw i nic nie znajdziesz bo w porównaniu do Ciebie ja nie tylko piszę,ale też czynie,a ty tylko bredzisz jak obłąkana,

A i nie wypowiadaj się za wszystkie zbory Mesjanistyczne
bo jak widać nie masz pojęcia jak wierzą i jakie mają
podejście do innych.
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2017, 13:20 przez Małpka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Loreena

Postautor: Loreena » 01 grudnia 2017, 13:19

Nie czynisz, bo na razie czcisz Boga (tylko Ojca) ustami na forum, ale swoją osobowością od początku kładziesz nacisk na nienawiść, wyszydzasz i obrażasz. A chrześcijan poznaje się po miłości wzajemnej. Jeszcze nie zauważyłam u Ciebie ani jednego razu żebyś się odezwał z miłością do kogokolwiek. Zresztą wydaje mi się, że mam na to odpowiedź - nie masz braci. Nikt nie wierzy w to co Ty, no może tzw. "zBiblią", domyślam się, że znasz go, bo powielasz wszystko co on pisał na info. Jeszcze nam nie oznajmiłeś, że żyjemy juz na nowej ziemi z Objawienia Jana, ale czekamy z niecierpliwością.

Małpka

Postautor: Małpka » 01 grudnia 2017, 13:22

Ja po prostu stwierdzam fakt i uwypuklam obrzydliwości które tutaj popełniasz.
Ty za to dyszysz miłością :) dlatego latasz i bredzisz na mój temat jak obłąkana.
Trzeba wiedzieć kiedy jak się zachować i ja to doskonale wiem-spokojnie.
Herezji trynitarnej nie wybroniłaś,poległaś z kretesem i masz czelność
pisać do mnie takie brednie-za grosz wstydu nie masz-nieprzemakalna.
Wsadź se swoje domysły itd sama wiesz gdzie ;) i popatrz w lustro-fee.

Awatar użytkownika
Loreena

Postautor: Loreena » 01 grudnia 2017, 13:25

Zrozum, że spływają po mnie Twoje teksty, bo ja mam społeczność z ludźmi wierzącymi i oni widzą jaka jestem. Jestem pod Nowym Przymierzem, a nie zakonem i nie muszę badać z ilu mam rodzajów materiału utkaną sukienkę. Jezus nie jest dla mnie tylko dodatkiem do zakonu zamiast barana. Free will. Trwaj dalej w jedności z samym sobą i gniewaj się na innych, że próbują Ci coś uzmysłowić.
Nie da się obronić troistości tak, jakbyś chciał to odczytać. Jezus sam pokazał wiele mówiąc w przypowieściach albo mówiąc widzącym, że mają oczy, a nie widzą. Wiele jest fragmentów o takich właśnie co czczą wargami, a nie sercem.

Gdzie latam i bredzę? Przecież byłeś na info i tam nawet kłamałeś, że wierzysz trynitarnie żeby mieć "kolor". Widzę, że nic się nie zmieniło w Twoim sercu po prostu od tamtego zdarzenia gdzie jeszcze zdążyłeś przypadkowe osoby wyzwiskami obrzucić :(

Małpka

Postautor: Małpka » 01 grudnia 2017, 13:33

żeby mieć "kolor".
Żeby móc pomóc w większym stopniu
a nawet z kolorem negowałem
tą herezje tylko inteligentnie :P

Albowiem będąc wolnym od wszystkich, samegom siebie uczynił niewolnikiem wszystkim, abym ich więcej pozyskał. 20 I stałem się Żydom jako Żyd, abym Żydów pozyskał; a tym, którzy są pod zakonem, jakobym był pod zakonem, abym tych, którzy są pod zakonem, pozyskał; 21 Tym, którzy są bez zakonu, jakobym bez zakonu, (nie będąc bez zakonu Bogu, ale będąc pod zakonem Chrystusowi), abym pozyskał tych, którzy są bez zakonu. 22 Stałem się mdłym jako mdły, abym mdłych pozyskał. Wszystkim stałem się wszystko, abym przecię niektórych zbawił. 23 A to czynię dla Ewangielii, abym się jej stał uczestnikiem.

Zrozum, że spływają po mnie Twoje teksty
Tak,już wszystkim udowodniłaś,że jesteś nieprzemakalna :)
bo ja mam społeczność z ludźmi wierzącymi i oni widzą jaka jestem
Pewnie tacy sami bałwaniarze jak ty.
Swój swojego znajdzie.
Ja też zobaczyłem
Fuu obrzydliwość.
Jestem pod Nowym Przymierzem, a nie zakonem
Nigdy nie twierdziłem,że jestem pod Starym
a w Nowym masz mieć Prawo-Torę
w sercu-a jak widać nie masz
czyli ty jesteś pod.
Trwaj dalej w jedności z samym sobą i gniewaj się na innych, że próbują Ci coś uzmysłowić.
Ty mi?Nie rozśmieszaj mnie :)
Nie da się obronić troistości
O!!!To twoja pierwsze prawdziwe słowa
na temat tej sprzecznej z Pismem
herezji-brawo :)

Wróć do „Opętania, opresje demoniczne”