Co myślicie o Świadkach Jehowy?

Badacze Pisma, Russelianie
Awatar użytkownika
przemko

Re: Co myślicie o Świadkach Jehowy?

Postautor: przemko » 06 czerwca 2017, 23:29

Cóż za przypadek z tymi rękami. Hahahaha. Mason który został papieżem...
Który na dodatek jest jezuitą...

Ostatnio oglądam materiały z konferencji apologetycznych i muszę się przyznać, że Ci Jezuici to naprawdę są dobrze przeszkoleni ludzie, a tego gościa: Mitch Pacwa to chyba nie da się nie lubić https://www.youtube.com/watch?v=sEHkn-rZ91s

Niezły teatrzyk nam tu ktoś przygotował. :mrówcia: :mrówcia: :mrówcia: :niedźwiedź:
Kalwinizm jest fałszywą nauką.
Szukamy readaktorów na stronę Apologia Polska
Aplikacja społecznościowa do ewangelizacji na mieście in progress

Awatar użytkownika
tina45

Postautor: tina45 » 09 czerwca 2017, 21:56

Ja jako osoba wierząca, ale z praktykowaniem u mnie różnie i przez to sprawy wiary zeszły u mnie gdzieś na dalszy plan, a w związku z czym nie zagłebiam się w dogmaty wszelakie, zatem nie wiem wiele :)
Ale mogę napisać jakie wrażenie na mnie zrobili.
Faktycznie, na początku miło się rozmawia, ale przy próbie dyskusji i jak to przy dyskusji być powinno- na argumenty, odniosłam wrażenie , że świadek Jehowy jeden, czy drugi wpadli w stan irytacji i to takiego nawet średniego stopnia. Za tym szedł własnie taki autorytarny, powiedziłabym nawet protekcjonalny ton. Nie to żebym się skarżyła, tylko w ten sposób reagują ludzie nie no końca pewni swego. Zastanowiło mnie to. No i jeszcze jedno- zakaz stosowania do transfuzji krwi- zamiast tego preparatów krwiozastępczych. Kontrowersyjne i nieodpowiedzialne-jako osoba z medycznym wykształceniem mogę tak stwierdzić. To mój pierwszy post, ale decydowanie w powyższej kwesti w wypadku dziecka mogę tylko określić w jeden sposób.
Jeśli ma się przyjaciół, a mimo to wszystko się traci, jest oczywiste, że przyjaciele ponoszą winę. Za to, co uczynili, względnie za to, czego nie uczynili. Za to, że nie wiedzieli, co należy uczynić.

Andrzej Sapkowski

Awatar użytkownika
Mozilla

Postautor: Mozilla » 21 czerwca 2017, 15:08

przemko pisze:
05 czerwca 2017, 23:21
Agnieszka93 pisze:
05 czerwca 2017, 15:24
Dla mnie są to karierowicze
Konkretnie i na temat :gąsienica: :gąsienica: :gąsienica:

Ja od siebie dodam iż jest to masońska organizacja i nawet nie trzeba specjalinie szukać by znaleźć powiązania.

Przygotowałem nawet krótką prezentację dla świadków by im pokazać gdziekolwiek ich nie znajdę.

https://apologiapolska.pl/wp-content/up ... 6/1_JW.pdf

Udostępniajcie, przekazujcie, może to im oświetli umysł.

Btw, jestem w trakcie pisaia aplikacji, która umożliwiałaby dodawanie lokalizacji ze stoiskami ŚJ. Myślę że taka ogólna centralna baza to będzie dobry myk, bo im więcej osób przeszkolonych będzie z nimi rozmawiało tym lepiej dla nas:)
Heh świetny pomysł z tą apikacją. Jak będzie gotowa to podaj do niej link :)
Biblię należy rozumieć tak jak pisze

Małpka

Postautor: Małpka » 18 października 2017, 05:01

Awatar użytkownika
Agnieszka93
Nowonarodzony/a: Tak

Postautor: Agnieszka93 » 27 października 2017, 19:58

Myślę, że są lekko nawiedzeni

aloha

Postautor: aloha » 01 listopada 2017, 06:30

Uważam ich za szczerze błądzących. Bo można szczerze mylić się.

Jeśli tak bardzo akcentują znaczenie Biblii, to dlaczego ustalają daty powrotu Mesjasza, przecież tego nie wiedział nawet Sam Pan Jezus Chrystus.

Dziwi mnie tylko fakt że tak dużo ludzi dało się przez nich zmanipulować, czyżby aż tak byli bezmyślni ?

Najdobitniejszym argumentem przeciw tej religii jest multum filmów o zniewoleniu tą Organizacją.

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator

Postautor: Samolub » 01 listopada 2017, 12:47

aloha pisze:
01 listopada 2017, 06:30
Jeśli tak bardzo akcentują znaczenie Biblii, to dlaczego ustalają daty powrotu Mesjasza, przecież tego nie wiedział nawet Sam Pan Jezus Chrystus.
Oni Ci powiedzą, że nie ustalają bo nie wolno... a że wcześniej ustalali to się do tego nie przyznają bo co źle świadczy o pseudo świadkach Jehowy to źle świadczy o nich. Wspólnota interesów jak wśród kleru katolickiego to podstawa ich pro egzystencji na świecie, który de fakto jak wiadomo do diabła należy ^^ abstrachując od ŚJ to uważam że Chojecki i inne durnie którzy się zaliczają do konserwy bądz liberalnych chrześcijan robią równie dobrą robotę dla "rogatego" i nie brakuje ich w światku protestanckim, ba często się podają za rzekomych starszych zboru czy pasterzy.
aloha pisze:
Dziwi mnie tylko fakt że tak dużo ludzi dało się przez nich zmanipulować, czyżby aż tak byli bezmyślni ?
W Polsce bardzo wielu, przypada w wielu miastach 10, 20, 50 "światków" na jednego prawdziwego Chrześcijanina, także dziesiątkują. Wraz z Katolikami stanowią integralny mur dla szerzenia Ewangeli Chrystusowej i nie rozumieją Bibli na poziomie przynajmniej amatorskim. Ich Biblia służy jakimś celom społeczno-finansowym z czym łacinnicy się po prostu nawet nie kryją... "światkowie" są bardziej subtelni i przebiegli.

Domeną fałszywego Chrześcijaństwa jest uczynkowość i wypełnianie życia wyimaginowanymi uczynkami, a właściwie to nauczaniem o uczynkowości. Podczas gdy człowiek zbawiony z łaski nie czyni nic dla zbawienia i stara się czynić dobrze pomimo oraz dla Boga, to Ci którzy kładą nacisk na zbawienie z uczynku czynią najczęściej zło :wrrr: Jeśli więc ktoś mówi o uczynkowości to dla mnie taka osoba nie jest Chrześcijaninem i czyni zapewne wiele złego, gloryfikuje zepsuty do reszty świat i człowieka którego natura jest zła.
aloha pisze:
Najdobitniejszym argumentem przeciw tej religii jest multum filmów o zniewoleniu tą Organizacją.
To jest tzw brain wasching przy użyciu modelu Hassana Bite
http://old.freedomofmind.com/Info/BITE/bitemodel.php
viewtopic.php?f=46&t=533
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Wróć do „Świadkowie Jehowy”