Maryjne Bluźnierstwo

swobodnie rozmownie
Małpka
Posty: 555
Rejestracja: 14 lutego 2017, 18:45
Płeć: Mężczyzna
Nowonarodzony/a: Nie

Maryjne Bluźnierstwo

Postautor: Małpka » 22 listopada 2017, 18:28

Maryjne Bluźnierstwo
https://www.youtube.com/watch?v=NmDdg9aAbEA
Plus ciekawy komentarz innego dość znanego youtubera.

kult maryjny to istny feminizm teologiczny,
Przypowieści Salomona 31:3 Nie oddawaj kobietom swojej siły i nie chodź drogami na których gubią się królowie.
Izajasza 3:12 Ludu mój! Jego ciemięzcami są dzieci i kobiety nim rządzą. Ludu mój! Twoi wodzowie to zwodziciele, wypaczyli drogi którymi masz chodzić.
Apokalipsa 2:20-22 Mam ci za złe że pozwalasz Jezebel zwodzić.... - Jezebel to figura symboliczna na duchowy nierząd w kościele.
Zauważcie że to od zakonnic-kobiet pochodzi wiele "objawień dodatkowych" o "Matce boskiej" etc, wężowi łatwiej jest uwieść duchowo kobiety bo są zbyt sensytywne emocjonalnie. No więc siedzi sobie odosobniona od świata i Biblii kobieta będąca w zakonie - codziennie uczestnicząca w mszach, zamiast studium biblijnego, nagle zaczyna dostawać jakiś "channeling" od istoty podającej się za Miriam biblijną, a zakonnica emocjonalnie się nakręca i leci z prądem....
No dobrze, możecie już nazwać mnie seksistą ....


:) :) :) :) :małpka:

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Posty: 1210
Rejestracja: 09 lutego 2017, 14:12
Lokalizacja: Kielce
Płeć: Mężczyzna
Nowonarodzony/a: Tak

Re: Maryjne Bluźnierstwo

Postautor: Samolub » 23 listopada 2017, 01:28

Małpka pisze:
22 listopada 2017, 18:28
Nie oddawaj kobietom swojej siły i nie chodź drogami na których gubią się królowie.
Mi to nie grozi ^^' odporny jestem <skromny> za to Ty Małpik :ulala: uważaj na siebie
Małpka pisze:
22 listopada 2017, 18:28
No więc siedzi sobie odosobniona od świata i Biblii kobieta będąca w zakonie - codziennie uczestnicząca w mszach, zamiast studium biblijnego, nagle zaczyna dostawać jakiś "channeling" od istoty podającej się za Miriam biblijną, a zakonnica emocjonalnie się nakręca i leci z prądem....
To chyba nie tylko zakonnic i kobiet dotyczy takowa podatność.

Asceza, samotność, izolacja, bieda sprzyja zwiedzeniu oraz wyczekiwaniu czegokolwiek bez głębszej refleksji.

To że świat duchowy istnieje to żadna nowość bo w nim żyjemy metafizycznje, równolegle nasz świat pozbawiony materi jest biblijnym więzieniem duchów.

Czy sataniści, okultyści wiele o nim wiedzą?

Co powiedzą, co podstawią i jak zwodzą, nic poza tym :) demony nie lubią ludzi i będą chciały programować fałszywe poznanie by szerzyć swoje wpływy bo jest to ich celem, tam nie ma żadnej kreacji więc wpływ na świat i rządy ludźmi są jedynym atrakcyjnym zajęciem dla demonów.

Biblia nazywa je duszami nieczystymi, zwodniczymi, Jesus wysłał legion w świnie, a potem i status świni utraciły. Tak więc realną władzę mamy my ^^ szatan tylko próbuje zwodzić, wytwarzać wrażenie i pośrednio toczy bój o dusze człowieka szachując takimi rzeczami jak wolna wola. Dlatego często bez woli człowieka nawet Chrystus nic nie mógł zadziałać.

Czasami szatan oskarża ludzi by zostali pozbawieni ochrony. Każdy człowiek jest pod ochroną bożą, dzieci mimo braku szerszego poznania są mniej narażone niż osoba która się otwiera co często stanowi zarzut by człowieka pozbawić ochrony i przyzwolić na działanie.

Osoby odrodzone mają szczególną ochronę, ale poprzez innych ludzi pośrednio szatan może starać się kąsić.


Niektórzy są temu podatni, a inteligencja człowieka jest nikła, poznanie pochodzi z obserwacji, a kiedy duch zwodniczy ma wpływ na obserwacje modeluje ruchy, wierzenia i poszerza władze pośrednio i bezpośrednio na wszelkie możliwe sposoby. Dlatego nie przynosi realnego poznania, jest ojcem kłamstwa :D

Ostatnio pewna osoba po długich rozmowach w temacie spytała mnie co o nim sądze, czy jest całkowicie zły?

To nie jest kwestia dobra czy zła, więc nie jest prawdą, że musi się on kierować złem. Zło jest tylko środkiem, a nie celem.

Nie chciałbyś/chciałabyś trafić w ich ręce tym bardziej do więzienia duchów, czlowiek jest tam mały.

W więzieniu duchów raz byłem, człowiek i świat jaki znamy za dobrej opini to tam nie ma ^^' przeważa tam spójna opinia wyrażająca się pogardą, wyższością nad ludźmi i masę innych rzeczy.

Kiedyś słyszałem jak starszy mężczyzna z Ameryki opowiadał swojej wnuczce na łożu śmierci że chwilę po klinicznej śmierci "gdzieś" był.

Ja miałem sam problemy wrócić stamtąd do rzeczywistości, mężczyzna ten opowiadał że sam Jezus się tam zjawił by go wyprowadzić z tamtej rzeczywistości.

Jest to realne miejsce, nie jest ono wcale tak odległe jakby się mogło zdawać. Samolub może wam wystawić pieczątke na potwierdzenie, że świat się na tej rzeczywistości nie kończy.

Ciekawe czy starożytni i poganie opisują to miejsce, w każdej religji jest częsciowe poznanie, ale i zwiedzenie. Czyli podróże astralne kiedy w złą stronę pójdą mogą się źle skończyć bo śmiercią fizyczną ciała i wejściem do więzienia duchów. Sam astral jest bezpieczniejszy bo nie posiada wszystkich elementów.

Btw. nie podrozowalem nigdy w żaden astral, nie uprawiałem nigdy okultyzmu, channelingu, a to że byłem w więzieniu duchów to inna historia.

Zresztą działo się tam znacznie więcej.
Moja rada... trzymajcie się od tego z daleka.

Na forum mamy siostre Loorene która ma spore poznanie w temacie i dużą wiedzę. Nie bierzemy tego z książek, przekazów innych, nie sugerujemy się nikim choć te inne rzeczy napewno działają.

Nie każda osoba po przygodach powinna swoje doswiadczenia traktować jako wiedzę bo jak pisałem demony kreują fałszywe doświadczenia i obraz ktory utrwalają manifestacjami, nagrodami etc.

Smieszylo mnie gdy pewna młoda kobieta mnie chciała nauczać jak wygląda to wszystko, wiecie "ogromna wiedza", "doświadczenie" sama będąc uwolniona z opętania. Ona nadal nie rozumie, że wiedza przekazywana pośrednio lub bezpośrednio przez demony jest zwiedzeniem.

Wy rozumiecie... Ksiądz pyta się diabła czy się boi wody święconej :) są to duchy zwiedzeniowe i wszelka wiedza od nich obarczona jest od 1 do 99% kłamstwa.

Potrafią nawet przybierać postać Anioła Światłości, imitować zmarłych bliskic itd.
Więc za Maryje? Czemu nie

Jak sprawdzamy... wszelki duch, który twierdzi że Jezus przyszedł w ciele z Boga jest. Zarówno Jezus jak i Aniołowie posiadają ciało, duchy nieczyste nie posiadają ciała i są zrzucone tutaj by zwodzić ludzi, czasami duch nieczysty może pomieszkiwać w ciele człowieka czy zwierzęcia.

Nie można żadnego ducha wpuszczać czy mu się oddawać, broń Boże jak ta Niemka Aniela zbawiać świat podważając ofiarę Jezusa za niepełną bo szatan wysunie oskarżenie Bogu dotyczące tej osoby aby pozbawić ją ochrony bożej ze względu na podważanie zbawczej śmierci Jezusa i będziecie jak ta Niemka zdani na ich łaskę.

Duch znany pod tagiem "Maryja" jest bez wątpienia nieczysty i posłuża się manipulacją. Skąd to wiem, ano mam choćby dar rozeznania duchów i mogę z tłumu ludzi osobę opętaną wyłapać, znam często plany zwodniczych duchów.

Jeśli ktoś miałby więc problem proszę się zgłaszać na PW a sprawą się kompleksowo zajmę, najlepiej kontakt w realu, mam sporą wiedzę duchową. Szczególnie zabiegam o dar miłości, nie nauczam niczego na potrzeby własne, wszystko staram się robić dla innych według tego jak Pan Jezus przykazał. Błędów i pychy się wystrzegam, dąże do tego aby inni poszerzali poznanie, by miłość obfitowała, na chwałę bożą i dla ewangeli chrystusowej, w innych celach mocą Ducha Świętego nigdy się nie posługuje i nie posługiwałem.

Nie ufajcie więc duchom nieczystym, ich cele są odwrotne, mają doprowadzić do upadku człowieka i odcięcia go od zbawcy.

Zwiedzenie prowadzi do piekła
Samolub
Ewangelizator i Treser Kotów
Poszukujemy osób chcących wziąść udział w tworzeniu radia. Zainteresowani priv z tagiem [RADIO]

Obrazek Obrazek

Guns, Drums & Steel - King's Court
Guns, Drums & Steel - Main Theme
Guns, Drums & Steel - The Stage is Set

Małpka
Posty: 555
Rejestracja: 14 lutego 2017, 18:45
Płeć: Mężczyzna
Nowonarodzony/a: Nie

Re: Maryjne Bluźnierstwo

Postautor: Małpka » 23 listopada 2017, 07:04

Na forum mamy siostre Loorene która ma spore poznanie w temacie i dużą wiedzę. Nie bierzemy tego z książek, przekazów innych, nie sugerujemy się nikim choć te inne rzeczy napewno działają.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem..
Była opętaną satanistką?
:)

Awatar użytkownika
Samolub
Administrator
Posty: 1210
Rejestracja: 09 lutego 2017, 14:12
Lokalizacja: Kielce
Płeć: Mężczyzna
Nowonarodzony/a: Tak

Re: Maryjne Bluźnierstwo

Postautor: Samolub » 23 listopada 2017, 18:55

Małpka pisze:
23 listopada 2017, 07:04
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem..
Była opętaną satanistką?
Opętaną? Nie sądzę... raczej dręczona
Satanistkom? Poniekąd bo okultyzm jest schodek niżej. Powiedzmy że sporo widziała sama i u innych.

Nie czuje się upoważniony mówić w czyimś imieniu. Szanuje też to że ktoś może nie chcieć się wszystkim ze wszystkimi dzielić.

Natasha
Posty: 30
Rejestracja: 19 czerwca 2017, 17:29
Płeć: Kobieta
Nowonarodzony/a: Nie

Re: Maryjne Bluźnierstwo

Postautor: Natasha » 25 listopada 2017, 06:13

Małpo a tobie czemu do śmiechu?

Małpka
Posty: 555
Rejestracja: 14 lutego 2017, 18:45
Płeć: Mężczyzna
Nowonarodzony/a: Nie

Re: Maryjne Bluźnierstwo

Postautor: Małpka » 26 listopada 2017, 05:31

Natasha pisze:Małpo a tobie czemu do śmiechu?
Dlaczego by miało nie być?
Lepiej się śmiać niż płakać.
Nie igraj z ogniem bo.. :spokojny:

Samolub pisze:Nie czuje się upoważniony mówić w czyimś imieniu. Szanuje też to że ktoś może nie chcieć się wszystkim ze wszystkimi dzielić.
W sumie jak "powiedziałeś" a to możesz i b :P
ale dobra no poczekam-Loren do "tablicy" !
Uwielbiam historie z "dreszczykiem" :)

Natasha
Posty: 30
Rejestracja: 19 czerwca 2017, 17:29
Płeć: Kobieta
Nowonarodzony/a: Nie

Re: Maryjne Bluźnierstwo

Postautor: Natasha » 04 grudnia 2017, 16:51

Niedowiarek :) a Biblia o tych rzeczach mówi Małpiszonie. Zacznij czytać :)


Wróć do „Swobodne dyskusyje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość